Cristiano Ronaldo’dan meslek kararı! İngiliz basını duyurdu

Manchester United’a dönüşüyle heyecanlandıran Ronaldo, istenilen beklentileri bir türlü karşılayamadı. İsminin PSG ile anılmasıyla herkesi şaşırtan harika yıldız, şimdide herkesi üzen bir sav ile gündeme geldi. Ronaldo’nun en yakın dostlarına artık yaşlandığını ve futbolu bırakmak istediğini söylediği argüman edildi.

Dünya futbolunun son 20 yılına damga vuran Cristiano Ronaldo, son devirdeki performansıyla beklentilerinin altına düşmüş durumda. Futbol mesleğinde ulaşılması güç rekorlar ve başarılara imza atan Portekizli yıldız, bu dönem yuvası olan Manchester United’a geri dönmüştü.

SON 6 MAÇTA GOL ATAMADI

Manchester United’da bir türlü gol orucunu bozamayan Ronaldo, çıktığı son 6 maçta fileleri havalandıramadı. 2009 yılından bu yana en uzun gol atamama serisini yaşayan Portekizli yıldız, Premier Lig’de çıktığı son 6 maçta kaleleri bulamadı.

PSG’YE TRANSFERİ BEKLENİYORDU

İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden The Sun, harika yıldız Cristiano Ronaldo hakkında çarpıcı bir sav ortaya attı. 37 yaşındaki futbolcunun dönem sonu Manchester United’dan ayrılarak PSG’ye transfer olması beklenirken, ortaya atılan argümanlar herkesi şaşırttı.

FUTBOLU BIRAKMAK İSTİYOR

The Sun’ın haberine nazaran Ronaldo, yakınlarına artık yaşlandığını ve futbolu bırakmak istediğini anlattı. Dönem sonunda yeni bir transfer yapmak yerine emekli olmayı düşündüğünü belirten Ronaldo, bu fikrini yakın etrafıyla paylaştı. (Türkiye)

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Cristiano Ronaldo’dan meslek kararı! İngiliz basını duyurdu için yorumda bulun

    Cristiano Ronaldo’dan meslek kararı! İngiliz basını duyurdu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cristiano Ronaldo’dan meslek kararı! İngiliz basını duyurdu için ilk yorumu yapabilirsin.