Danilo Zanna Dubai, Somer Sivrioğlu da Abu Dabi yolcusu

Danilo Zanna’nın, biri İstanbul, biri de İzmir’de olmak üzere iki restoranı var. Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ’ın haberine nazaran; 39 yaşındaki İtalyan şef, Dubai’ye giderek, yeni bir restoran açmak için kolları sıvadı. Yatırımcılarla görüşen ve yer bakan Zanna, restoanının bir şubesini mi oraya götürecek ya da marka olan kendi ismini mı kullanacak şimdi belirli değil.

Okumak için gittiği Avustralya’da açtığı restoranlarıyla yıldızlaşan Somer Sivrioğlu da ‘MasterChef Türkiye’ için Türkiye’ye gelmişti. Sivrioğlu’nun Sidney’de iki tanınan restoranı var. Ünlü şef, bir restoranının İstanbul şubesini önümüzdeki günlerde Levent’te açacak. Bunun hazırlıkları sürerken Sivrioğlu, gelen teklif üzerine Abu Dabi’ye gitti.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başşehrinde kendine yer bakan 50 yaşındaki ünlü şef, büyük ihtimalle İstanbul’un akabinde restoranının üçüncü şubesini orada açacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Danilo Zanna Dubai, Somer Sivrioğlu da Abu Dabi yolcusu için yorumda bulun

    Danilo Zanna Dubai, Somer Sivrioğlu da Abu Dabi yolcusu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Danilo Zanna Dubai, Somer Sivrioğlu da Abu Dabi yolcusu için ilk yorumu yapabilirsin.