‘Danilo Zanna’ iddiası! Eda Ece isyan etti

Dokuz yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanmaya hazırlanan Danilo Zanna’nın, ‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece ile yakın arkadaş oldukları ve ikilinin sık sık görüştükleri argüman edildi.

Hakkında çıkan haberlerin akabinde oyuncu Eda Ece’den açıklama geldi. İtalyan şef ile 2016 yılında bir sinemada rol aldıklarını belirten oyuncu, Twitter hesabı üzerinden şu tabirleri kullandı:

“İNSANI MESLEĞİNDEN SOĞUTUYORLAR”

“2016 yılında bir arada birebir sinemada rol aldığım iş arkadaşım, pek uygun bir insan olan Danilo’yu sinema seti bittiğinden beri hiç görmedim. Ortada gezen ‘sık sık görüşüyorlar’ haberlerini şikâyet ettim. Bir de tweet atayım. Şu palavra haberi işini ne olur yapmayın ya. Ne kadar gereksiz…”

“İnsanı mesleğinden soğutuyorlar. Oyuncusun diye tanınıyorsun ünlüsün, bu yüzden her türlü palavra haber başına gelebilir! Sette sahne oynarken bir anda haberin çıkar…”

“DAVA AÇACAĞIM”

“Sonra sen açıklama yapmak, avukata iletmek zorunda kalıyorsun işinin gücünün ortasında. Ayıp bu ya düpedüz, habercilik değil. Benim hakkımda palavra haber yapan her yere her vakit dava açacağım…”

“Sosyal medya âlâ ki var, bu çağda insanları kandırmak daha güç. Dünya değişiyor, gelişiyor, palavra haber işi umarım sona erer. İşinin güzeli, saygın kişi ve kuruluşlara bu türlü haberlere yer vermedikleri için teşekkür ediyorum.”

BOŞANMA KARARI ALDILAR

Seyahat gayeli geldiği Türkiye’de Tuğçe Demirbilek’le tanıştıktan sonra kalmaya karar veren Danilo Zanna, 2012 yılında evlendi, 2013’te oğulları Zeno Tibet dünyaya geldi.

Tuğçe Demirbilek ile Danilo Zanna, geçtiğimiz günlerde nedeniyle konutlarını ayırmıştı. Birlikte yaşadıkları Etiler’deki meskenden ayrılan İtalyan şef, oğluna yakın olmak için yeniden Etiler’de başka bir meskene taşınmıştı.

Boşanma kararının basına yansımasından sonra açıklama yapan Danilo Zanna, “Son vakitlerde yaşadığımız birtakım fikir ayrılıklarımızı tahlile ulaştıramadığımız için ayrılık kararı aldığımız doğrudur. Başta oğlumuz Zeno Tibet’in daha sonra bizlerin yıpranmaması ismine sevgili basın mensubu arkadaşlarımızdan mevzuyla alakalı olarak hassasiyetlerini rica ederiz” tabirlerini kullanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ‘Danilo Zanna’ iddiası! Eda Ece isyan etti için yorumda bulun

    ‘Danilo Zanna’ iddiası! Eda Ece isyan etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Danilo Zanna’ iddiası! Eda Ece isyan etti için ilk yorumu yapabilirsin.