Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek aylar sonra bir ortada

2012 yılında evlenen ‘Masterchef Türkiye’ müsabakasının sempatik şefi Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek, 2013’te oğulları Zeno Tibet’i kucaklarına almış, lakin geçtiğimiz yaz tatilinden sonra mutluluklarına gölge düşmüştü.

Boşanma kararı alan çiftten Danilo Zanna, Etiler’de birlikte yaşadıkları konuttan taşınarak başka bir konuta çıkmıştı.

DANILO’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Boşanma haberlerinin akabinde ünlü şef, mevzuyla ilgili sessizliğini bozmuştu. Instagram hesabından yazılı bir açıklama yapan Danilo Zanna, basın mensuplarından yıpranmamaları için ricada bulunmuştu.

“HİÇBİR ŞEYE ŞAŞIRMA

Bütün bu yaşananlarından akabinde Tuğçe Demirbilek, toplumsal medya hesabından “Hiçbir şeye şaşırma. Hakikatin de insanların da iki yüzü vardır” notunu paylaştı. Tuğçe Demirbilek’in bu paylaşımı, toplumsal medya kullanıcıları tarafından ünlü şef Danilo Zanna’ya bir gönderme olarak yorumlandı.

YENİ AŞKA MI YELKEN AÇTI?

Dokuz yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten geçtiğimiz yıl tek celsede boşanan Danilo Zanna’nın yeni aşka yelken açtığı argüman edilmişti. Snob Magazin’in haberine nazaran, Danilo Zanna’nın yeni sevgilisinin ismi Eda Alkaya. Geçtiğimiz haftalarda 40’ıncı yaşını görkemli bir partiyle kutlayan Danilo Zanna’ya, kız arkadaşı Eda Alkaya’nın da eşlik ettiği ortaya çıkmıştı.

İtalyan şef Danilo Zanna’nın bu pozlarını görenler, “Danilo Zanna, dokuz yıllık evliliğini Eda Alkaya uğruna mı bitirdi?” sorusuna cevap aramaya başladı. Danilo Zanna’nın, aşk argümanı sonrası ne açıklama yapacağı merak konusu olmuştu.

ESKİ EŞLER BİR ORTADA

Boşanmalarına karşın arkadaşlarını sürdüren Zanna ile Demirbilek, oğulları Zeno’nun doğum gününde bir ortaya geldi. Hem Ramazan Bayramı’nı hem de oğullarının yeni yaşını kutlayan ikili, o anları da toplumsal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.

40 yaşındaki Danilo Zanna, toplumsal medya hesabından yayınladığı fotoğraflara, “Bugün bizim için dünyanın en kıymetli günü… Bugün Zeno’nun doğum günü…” notunu düştü.

“GÖKHAN AKAR’LA AŞK YAŞIYORUM”

Öte yandan ‘MasterChef Türkiye’ müsabakasından elenen Pelin Vakit, Tuğçe Demirbilek ile dokuz yıllık evliliği tek celsede biten heyet üyesi Danilo Zanna ile aşk yaşadığı dedikodusuna dair açıklama yapmıştı.

Toplumsal medya hesabından vakit zaman müzikçi sevgilisi Gökhan Akar ile paylaşımlar yapan Pelin Vakit, bir takipçisinin “Danilo Şef ile aşk yaşadığınız hakikat mu?” sorusuna, “Aşk yaşıyorum evet lakin Gökhan Akar’la” karşılığını vermişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek aylar sonra bir ortada için yorumda bulun

    Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek aylar sonra bir ortada için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek aylar sonra bir ortada için ilk yorumu yapabilirsin.