Danla Bilic’ten Dubai pozları

Geçtiğimiz günlerde iş insanı Yusuf Engin ile ayrılık kararı alan fenomen Danla Bilic, savlı paylaşımlarına bir yenisini ekledi. Dubai tatilinde embe bikini üstüyle poz veren Bilic, paylaşımına ”Çok hoş şubat oluyor” notunu düştü.

27 yaşındaki Bilic’in fotoğraflarını kısa müddette binlerce beğeni ve yorum geldi.

“BENDEN SÜRATLİSİ MEZARDA”
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Danla Bilic’in ismi oyuncu Kaan Yıldırım’la aşk tezlerine karışmıştı. ‘Söylemezsem Olmaz’ programının canlı yayınında konuşan Bircan Bali, “Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım ile Danla Bilic toplumsal medya hesabından takipleşmeleri dedikoduları beraberinde getirdi. Dedikodular var, duydum. Çok da yakışıyorlar” açıklamasını yapmıştı.

Çıkan aşk haberlerinin akabinde ikiliden açıklama geldi. Hususla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan fenomen isim, “Bugün ufak bir ameliyat oldum ki inanır mısınız estetik değil. Neyse çıktığımda haberlere nazaran yeni sevgilim varmış benden süratlisi mezarda” demişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Danla Bilic’ten Dubai pozları için yorumda bulun

    Danla Bilic’ten Dubai pozları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Danla Bilic’ten Dubai pozları için ilk yorumu yapabilirsin.