Defne Samyeli: 20’li yaşlarıma dönmüş üzere hissediyorum

Defne Samyeli, Bloomberg HT’de yayınlanan ‘Fatih Altaylı ile Teğe Bir’ programına konuk oldu. 1995–2011 yılları ortasında Eren Talu ile evlilik yaşayan Samyeli, “Keşke daha geç evlenseydim dedin mi?” sorusuna karşılık verdi.

“BİR DAHA EVLENMEM”

“Eren bana öteki talih tanımadı. Kendimi dört ayda evli buldum, anlamadım bile. Kendimi çok uyanık zannediyordum. Eren ‘Neden evlenmeyelim? Bu basın bizi ayırır’ dedi.”
Öte yandan Samyeli, bir daha evlenmeyi düşünmediğini de söyledi.

“SAHNEYE ÇIKACAĞIMI DÜŞÜNMÜYORDUM”

Sunuculuk ve oyunculuğun yanı sıra müzisyen kimliğiyle de bilinen Samyeli, “Kendimi bildim bileli müzik söylüyorum. Yedi yaşında TRT İstanbul Çocuk Korosu’ndaydım. 21-22 yaşlarında Melih Kibar ile birinci albümümü çıkardım. Sonra Onno Tunç ile çalıştım” sözlerini kullandı.

Defne Samyeli, “Paralel olarak televizyon hayatım da devam ettiği için Deren’e gebe kaldığım için müziğe orta vermek zorunda kaldım. İleride bir gün sahneye çıkıp müzik söyleyeceğimi düşünmüyordum” açıklamasını yaptı.

“KENDİME BAKMAYI ÇOK SEVİYORUM”

Ünlü müzikçi ve oyuncu, “Genetik çok değerli. Anneanneme çekmişim. Kendime bakmayı çok seviyorum. Bu yaşlanmama konusu insanlarda hastalık konusu haline geldi. Çocuklarım büyüdü, ben tekrar 20’li yaşlarıma dönmüş üzere hissediyorum” dedi.

“TV’DE ROL MALMAK İSTEMİYORUM”

Oyunculuk mesleği hakkında ise Samyeli, “Ekranda kendimi izlerken sahnem için bir saat beklemek istemiyorum. Çok emek veriyorsun. Çok asli bir kesim olmadığı sürece televizyonda rol almak istemiyorum” formunda konuştu.

“KIZLARIMI ZORLAMIYORUM”

Ünlü oyuncu, kızları Deren ve Derin hakkında, “Eğitimleriyle ilgili çocuklarımı zorlamıyorum. İlgi alanlarını keşfedip o yolda yürümelerini istiyorum” dedi.

Koronavirüs pandemisi devrinde depresyona girdiğini belirten sanatçı, “Sahne benim nefes alma alanımdı. Kendimi yemeğe ve spora verdim” sözlerini kullandı.

TATİL POZLARI TOPLUMSAL MEDYAYI SALLADI

Defne Samyeli, geçtiğimiz haziran ayında tatil dönemini Antalya’da açmıştı. Kızları ile denize girip güneşlenen ünlü isim, toplumsal medyada paylaştığı fotoğraflarla çok konuşulmuştu.

Instagram hesabından tatil pozlarını yayınlayan 49 yaşındaki hoş, evvel pembe mayosuyla kızına poz vermişi, daha sonra bikini giyip karın kaslarını sergilemişti.

Kısa müddette binlerce beğeni alan fotoğraflara; “Yıllar geçiyor Defne gençleşiyor”, “Formunuz muhafazayı nasıl başarıyorsunuz?” formunda yorumlar yapılmıştı.

11 Temmuz 2022 tarihinde 50 yaşına basacak olan Defne Samyeli, deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkarmıştı. “Denizde…” notunu eklediği paylaşımında, bir defa daha fit haliyle isminden kelam ettirmeyi başarmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Defne Samyeli: 20’li yaşlarıma dönmüş üzere hissediyorum için yorumda bulun

    Defne Samyeli: 20’li yaşlarıma dönmüş üzere hissediyorum için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Defne Samyeli: 20’li yaşlarıma dönmüş üzere hissediyorum için ilk yorumu yapabilirsin.