Defne Samyeli aşk savlarına isyan etti: Ben sobelenmedim!

Kendisinden dokuz yaş küçük iş insanı Onur Arıkan ile aşk yaşadığı argüman edilmişti. Önceki gün bir erkek arkadaşıyla Bebek’te görüntülenen Samyeli, “Yanımdaki arkadaşımdı. Onu da tahminen aşk diye yazarsınız” kelamlarıyla isyan etti. 

Ünlü müzikçi, “Arkadaşlarım benimle yemek yiyebilirler, beni izlemeye gelebilirler. Yakalanmak falan kardeşimle çıktığım bir yerde, otomobilde yanımda ailem varken ‘sobelendi’ demek pek olmuyor. Benim ailem varken yüzleri blurlanıyor ve güya baş başaymışım üzere servis ediliyor. Sansasyonel olabilir fakat hoş değil” diyerek, çıkan haberlere sitem etti.

“HOŞ OLMUYOR”
Muhabirlerin “Konu hakkında size soru soruldu; yanıtlamadınız, ‘hayır’ deseydiniz bu haberler çıkmazdı” karşılığını beğenmeyen Samyeli, “Özel hayatımın mahremiyetine ben hürmet duyduğum için paylaşmak istemedim. Lütfen siz de hürmet duyun. Mevzuya dahil ettiğiniz üçüncü şahıslarla ilgili ‘evet’ ya da ‘hayır’ diye konuşmamamın tek nedeni de bu. Arkadaşlarımın kendi seçmedikleri ve tercih etmedikleri haberlerin kesimleri olmalarına benim de itiraz ediyor olmam. Ben bir yere gidebilirim, yemek yiyebilirim, sosyalleşebilirim, benim sahnemi izlemeye herkes gelebilir. Bu üzere sansasyonel haberler yapıldığı vakit güzel olmuyor. Benim sevdiğim işler değil bunlar” sözlerini kullandı.

“BÖYLE ANILMAK İSTEMİYORUM”
Defne Samyeli, “Bizler insanız elbette görüştüğümüz bayan yahut erkek birçok kişi olacak. Arkadaşlık boyutu olabilir, öteki türlü boyutlar olabilir. Bunlar içerisinde yakalandı, sobelendi. Yeni aşk güzel olsun üzere tıklanmaya yönelik haberler yapıldığı vakit çok cazip olmuyor. Ben bu türlü anılmak istemiyorum” sözlerini kullandı.

Defne Samyeli, muhabirlerin “Siz de habercilik yaptınız bu üslup başlıklı haberler yapmadınız mı?” sorusuna, “Ben de haberci oldum evet ancak olayın sansasyonel kısmını bulmak ve başlık atmak bizim de yaptığımız bir şeydi. Şayet izlenmek istiyorsanız herkesin kendine nazaran metodu var. Benim özel hayatımla ilgili evet ya da hayır diyeceğim mevzularda ortada anılacak bir öge olmamak ismine karşılık vermemeyi tercih ediyorum. Sobelendi, yakalandı haber başlıklarına ben de gülüyorum” karşılığını verdi.

“SOBELENMEDİM”
Muhabirlere birinci etapta sert çıkan müzikçi, “Özel hayatımla ilgili bahis olmayı istek etmiyorum. Siz işinizi yapıyorsunuz. Sormak zorunda olduğunuz vakit hoş lakin gördüğünüz bir şeyi farklı yansıtmak hoş bir şey değil. Zira sobelenmedim” dedi. 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Defne Samyeli aşk savlarına isyan etti: Ben sobelenmedim! için yorumda bulun

    Defne Samyeli aşk savlarına isyan etti: Ben sobelenmedim! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Defne Samyeli aşk savlarına isyan etti: Ben sobelenmedim! için ilk yorumu yapabilirsin.