Defne Samyeli’nin argümanlı şekline yorum yağdı! ‘Harikasın’

Mesleğine spikerlik yaparak başlayan ve sonrasında oyunculuk ile şarkıcılığı birebir anda devam ettiren 49 yaşındaki Defne Samyeli, biçimiyle yeniden isminden kelam ettirmeyi başardı.

Sağlıklı beslenmeye ve sporuna ihtimam gösteren iki çocuk annesi Samyeli, tercih ettiği kıyafette kusursuz fiziğini bir defa daha gözler önüne serdi.

Defne Samyeli, son sahnesinde derin yırtmaç ve göğüs dekolteli siyah bir elbise tercih etti. Samyeli, elbisesiyle verdiği pozları da Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Savlı biçimiyle vakit zaman gündeme gelen ünlü ismin pozlarını gören takipçileri ise “Muhteşem”, “Harikasın” üzere yorumlar yaptı.

“SON DERECE YANLIŞ”

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda sahne kıyafetleri polemiğine dahil olan Samyeli, “Ben insanların sahnede, sokakta, günlük hayatlarında ya da rastgele bir yerde ne giydiklerine dair birilerinin ahlak bekçiliği yapmasını son derece yanlış buluyorum. Herkes ne istiyorsa onu giyer, birincisi bu” demişti.

“İkincisi ise ben külotla sahneye çıkıyor diye algılanan kimi isimleri çok başarılı buluyorum ve yakıştığını düşünüyorum” diyen ünlü isim, “Bana hiç garip gelmiyor. Dünyanın her yerinde gösteri denen bir şey var. Oburlarının üzerinden, diğerlerinin kılığı, kıyafeti, sahne performansı üzerinden bu türlü birinin kendini yorum ve yargı mercii olarak insanları görmesini çok garipsiyorum” sözlerini kullanmıştı.

“KIZLARIMIN BABASI KIYAFETİME KARIŞIRDI”

Bir muhabirin “Şu an biriyle birlikte olsaydınız ve sahne kıyafetlerinize karışsa müsaade verir miydiniz?” sorusuna Samyeli, “Hayır mutlaka müsaade vermezdim. Evli olduğum periyotlarda kızlarımın babası karışırdı ancak öğrenerek bu yaşlara geldik. Bundan sonra o denli şeyler yok” demişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Defne Samyeli’nin argümanlı şekline yorum yağdı! ‘Harikasın’ için yorumda bulun

    Defne Samyeli’nin argümanlı şekline yorum yağdı! ‘Harikasın’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Defne Samyeli’nin argümanlı şekline yorum yağdı! ‘Harikasın’ için ilk yorumu yapabilirsin.