Demet Evgar: Hamileliğin konforunu yaşıyorum

Yaklaşık bir yıldır ekranlardan uzak olan Demet Evgar ile işletmeci sevgilisi Levent Babataş, altı yıldır devam eden birlikteliklerini 17 Mart’ta evlilikle taçlandırmıştı. Ünlü çiftin nikahını, Sarıyer Belediye Lideri Şükrü Genç kıymıştı.

AİLE ORTASINDA SADE MERASİM

Evgar’ın nikah şahitliğini çocukluk arkadaşları His Acar ve Selen Öztürk yaparken, Levent Babataş’ın nikah şahitliğini de çiftin yakın arkadaşları Hasret Oğuz ve Yeşim Koçak üstlenmişti. Koronavirüs pandemisi nedeniyle aile ortasında yapılan nikâh merasiminin akabinde, Evgar-Babataş çiftinin düğünü dostlarının da iştirakiyle yaz aylarında gerçekleşecek.

“EVLENİYORUM” DİYE BAĞIRDI

Başarılı oyuncu, nikâhtan evvel arkadaşlarıyla meskeninin bahçesinde drone ile de çekimler gerçekleştirmişti. Bir orta “Evleniyorum” diyerek bağırması dikkat çeken Evgar, komşularından tebrik almıştı.

“KİLO NEDİR Kİ?”

Birinci bebeğini bekleyen Evgar, evvelki haftalrda Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Kız bebek dünyaya getirmeye hazırlanan 41 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarının “Bu devirde kilo alma üzere endişeniz var mı?” sorusuna şu karşılığı vermişti:

Çok şükür yok. Bu o kadar muazzam bir şey ki, ‘Ay bedenime ne oldu?’ falan, bu hiç umurumda değil. Bu devirde bakıyorum daima erkekler, babalar da kilolu zati. Kilo nedir ki? Alınır, verilir. Verilmese de verilmez.

‘MAVİ’ İSMİNE NASIL KARAR VERDİLER?

Kızına verdiği ‘Mavi’ ismini hem en sevdiği şiir, hem de gözlerinin rengi olduğu için tercih ettiği konuşulan Evgar, ‘Mavi’ ismini eşi Levent Babataş’la kararlaştırdıklarını söylemişti.

Oyuncu, “Aslında ismi ben açıklamadım. Mavi ismi içimize siniyor, yani Levent de sever maviyi. Bu türlü renk üzere değil de his üzere gelir mavi. Ben ‘Acaba mavi mi?’ dediğimde eşim de ‘Şahane’ dedi” formunda konuşmuştu.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Ünlü isim, tüm bunların akabinde son olarak İstinyePark’ta objektiflere takıldı. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Evgar, “Çok, çok, çok şükür. Daha şükredecek bir şey bulamayız herhalde. Çok heyecanlıyım” dedi.

Kızına Mavi ismini koyacak olan oyuncu, “İsimde değişiklik yapma ihtimaliniz var mı?” sorusunu, “Şu an için yok” diye cevapladı.

Demet Evgar, “Hamilelik sürecinde kilo almamaya dikkat ediyor musunuz, nasıl besleniyorsunuz?” sorusuna ise şu tabirlerle cevap verdi:

Ben daima sağlıklı besleniyordum, bu süreçte de bu türlü beslenmeye devam ettim. Kilo almak üzere bir derdim olmadı. Gebeyim işte, daha ne? Konforunu yaşıyorum yani.

“DOĞUM SONRAMI DÜŞÜNMÜYORUM”

Doğum sonrası setlere orta verip vermeyeceği sorulan Evgar, “Şu anda günümü, anımı düşünüyorum, doğum sonramı düşünmüyorum. Bebeğimin yanında olurum ama” açıklamasını yaptı.

Doğumun nerede olacağı da sorulan oyuncu, “Nerede gelmek isterse, ona bağlı” diyerek, çocuk mağazalarını dolaşıp alışveriş cinsini tamamladı.

KARNI BURNUNDA POZ VERDİ

Öte yandan toplumsal medya hesabını faal olarak kullanan Demet Evgar, karnı burnunda pozunu takipçileriyle paylaşmıştı. Ayna karşısında çektiği fotoğrafı yayınlayan hoş oyuncunun karnının düzgünce belirginleşmesi dikkat çekmişti.

ASMALI’DA ROMANTİK ANLAR

Geçtiğimiz temmuz ayında da Demet Evgar-Levent Babataş çift, Asmalımescit’te bir yerde görüntülenmişti. Müzik eşliğinde romantik dakikalar geçiren çift, sık sık birbirine sarılarak müzik söylemişti. Gazetecileri fark eden ikili, apar topar yerden ayrılmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Demet Evgar: Hamileliğin konforunu yaşıyorum için yorumda bulun

    Demet Evgar: Hamileliğin konforunu yaşıyorum için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Demet Evgar: Hamileliğin konforunu yaşıyorum için ilk yorumu yapabilirsin.