Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç evleniyor!

Yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan oyuncu Demet Özdemir ile müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç gündeme bomba üzere düşecek bir karar aldılar.

Oğuzhan Koç, sevgililer gününde Demet Özdemir’e evlenme teklifi etti. Sakiler Kümesinin da müzikleriyle eşlik ettiği organizasyon’da ‘Dünyadan Uzak’ müziğiyle Oğuzhan Koç’un evlilik teklifine Demet Özdemir ‘evet’ dedi.

YAKIN VAKİTTE AYRILMIŞLARDI

Geçtiğimiz aylarda baş başa Paris’e giden 29 yaşındaki oyuncu ile 36 yaşındaki müzikçinin, İstanbul’a döndüklerinde yollarını ayırdığı ortaya çıkmıştı.

Özdemir, annesi Ayşen Şener’in rahatsızlığı sebebiyle onunla daha çok ilgilenebilmek için aldığı kararı sevgilisi Koç’a iletmişti. Daha sonra buluşup konuşan çift, arkadaş kalarak münasebetlerini bitirmeye karar vermişti.

Çift geçtiğimiz hafta ayrılığa daha fazla dayanamamış ve barışmıştı.Ünlü çiftin ne vakit dünyaevine gireceği ise merak konusu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç evleniyor! için yorumda bulun

    Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç evleniyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç evleniyor! için ilk yorumu yapabilirsin.