Demet Özdemir’in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı

Son olarak TV8’de yayınlanan Doğduğun Konut Kaderindir dizisiyle izleyiciyle buluşan ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra hoşluğuyla de dikktan çeken Demet Özdemir’in yüzündeki değişim toplumsal medyayı ikiye böldü.

Oğuzhan Koç ile yaşadıkları aşkla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir’in bir fotoğraf karesinde yüzünde olan değişiklik dikkatlerden kaçmadı.

Mert Vidinli’nin paylaştığı fotoğrafta Özdemir’deki değişim dikkatlerden kaçmazken, toplumsal medyada “kötü ışık mı yoksa estetik mi?” yorumları yapıldı.

Fotoğrafların gündem olmasından sonra Vidinli toplumsal medyada “Kızlar büsbütün ışık, yoksa hiçbir estetik vs yok” diyerek arkadaşını savundu.

Geçtiğimiz aylarda Balıkesir Ayvalık’ta tatillerine başlayan Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti, daha sonra soluğu Muğla Fethiye’de almıştı. Tatilden dönen ikiliden Özdemir, ünlü müzikçiyle alakasında memnunluğu yakaladığını açıkladı.

“ÇOK HOŞ ŞEYLER PAYLAŞIYORUZ”

29 yaşındaki hoş, “Her şey çok hoş gidiyor. Çok eğleniyoruz, çok hoş şeyler paylaşıyoruz. Birbirimize çok şey kattığımızı düşünüyorum. O yüzden çok çok mutluyum” dedi.

Ünlü oyuncuya Oğuzhan Koç’la birlikte bir proje yapmayı düşünüp düşünmediği soruldu. Özdemir, “Ben müzik söylemeyi sahiden beceremiyorum. ‘O Ses Türkiye’ye çıktım, dizinin tanıtım müziğini söyledim. Benim için oralar çok yeterli” tabirlerini kullandı.

Demet Özdemir, “Oğuzhan’ın çok güzel bir kalemi var. Çok başarılı olduğu için ‘birlikte oynamam, oynarım’ üzere bir şey demiyim. Doğal ki sette çok keyif alarak çalışacağımdan, çok şey öğreneceğimden eminim. Umarım bu hususta da yollarımız kesişir” formunda konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Demet Özdemir’in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı için yorumda bulun

    Demet Özdemir’in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Demet Özdemir’in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı için ilk yorumu yapabilirsin.