Dila Tarkan’ın düğününde en dikkat çeken isim: Şeyma Subaşı

Dila Tarkan, Sevgililer Günü’nde Miami’de evlilik teklifi almıştı. Sevgilisinin teklifine ‘evet’ diyen Tarkan, o anları ‘Her şey tam burada başlamıştı’ notuyla toplumsal medya hesabından paylaşmıştı. Sosyetinin ünlü ismi Dila Tarkan Yunanistan’da evlendi. 

Sosyetenin ünlü isminin memnun günüDila Tarkan-Dağhan Doğruer çifti Yunanistan’da evlendi!Haberi Görüntüle

Nikahta beyaz bir ekip giyen Dila Tarkan düğünde ise sade bir gelinlik tercih etti. Tarkan’ın Yunanistan’daki düğününe ünlü fenomenler akın etti.

ÜNLÜ İSİMLER HOŞLUK YARIŞINDA
Yunanistan’ın Atina kentinde nikah masasına oturan ünlü çiftin düğününde, Yağmur Tanrısevsin, Merve Oflaz, Nazlı Kayı Sabancı, Şeyma Subaşı ve Sibil Çetinkaya üzere isimler adeta hoşluk yarışına girdi.

GELİNİN ÖNÜNE Mİ GEÇTİ?
Şeyma Subaşı yakın arkadaşının düğünü için savlı bir seçim yaptı. Subaşı’na “Çok güzelsin” yorumlarının yanında “Gelinden daha dikkat cazip olma yanlışı” yorumları da yapıldı.

Şeyma Subaşı, 5 Haziran’da Ibiza’da tatilde oldukları sırada romantik bir evlilik teklifi almış, bu anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. İlgisiyle magazin gündeminde düşmeyen 31 yaşındaki fenomen, Mohammed Alsaloussi’ye ‘Evet’ demişti.

“ANLAŞMAZLIKLAR SONUCU AYRILDIK”
İtalyan Dj Guido ile ayrıldıktan sonra memnunluğu Mısırlı iş insanında bulan Subaşı, nikah masasına oturmak için gün sayarken, sürpriz formda Meedo’dan ayrıldığını duyurdu.

Şeyma, “Sizlerin de bildiği ve şahit olduğu üzere yaklaşık 1.5 yıldır Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her alakada olabileceği üzere biz de yaşadığımız uyuşmazlıklar sonucu bağımızı sürdüremeyeceğimize karar verip hürmet çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz bedelli takipçilerim ve basın mensuplarının hürmet ve anlayışını rica ediyorum” açıklamasını yaptı.

Dikkat çeken paylaşımŞeyma Subaşı’ndan eski sevgilisi Meedo’ya gönderme!Haberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Dila Tarkan’ın düğününde en dikkat çeken isim: Şeyma Subaşı için yorumda bulun

    Dila Tarkan’ın düğününde en dikkat çeken isim: Şeyma Subaşı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dila Tarkan’ın düğününde en dikkat çeken isim: Şeyma Subaşı için ilk yorumu yapabilirsin.