Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson aşka geldi

Geçtiğimiz sene İzlandalı direktör Thor Saevarsson ile yeni bir aşka yelken açan Dilan Çiçek Deniz, evvelki akşam Yıldız Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği ödül merasimine katıldı. Saçlarını sarıya boyatarak imaj yenileyen Deniz, gecede ‘2021 Yılının Küresel Muvaffakiyet Ödülü’nün sahibi oldu.

DİKKAT ÇEKEN YORUM
Ödül merasiminden fotoğrafları Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmeyen Dilan Çiçek Deniz’e sevgilisinden yorum gecikmedi. Saevarsson, 2 ay evvel Boğaz Köprüsü’nde “Evet!” cevabını aldığı ünlü oyuncuya, “Karım…” diyerek, seslendi.

Ünlü oyuncu ise nikah masasına oturmaya hazırlandığı Thor Saevarsson’a, “Kocam…” karşılığını verdi. Keyifli birlikteliklerini sürdüren çiftin, yaz aylarında dünyaevine girecekleri konuşuluyor.

“EVET’ DEDİM!”
Öte yandan evlilik teklifi sonrası memnunluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Dilan Çiçek Deniz, bu fotoğrafına, “Evet’ dedim!” notunu düşmüştü. Takipçileri ise Deniz’in tektaşını sergilediği gönderiye, “Mutluluklar!” yorumları yağdırmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson aşka geldi için yorumda bulun

    Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson aşka geldi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson aşka geldi için ilk yorumu yapabilirsin.