Dilan Gerede Erkaya: Çektikleriniz yeterli!

Geçtiğimiz ay toplumsal medya hesabından sevgilisi Laura Shakimova’nın fotoğraflarını yayınlayarak gündeme bomba üzere düşen Dilan Gerede Erkaya, evvelki akşam Taksim’de yeni açılışı yapılan Atatürk Kültür Merkezi’nden çıkarken kız arkadaşı ile birlikte objektiflere takıldı.

RAHATSIZ OLDULAR

Flaşların patlaması ile rahatsız olan Dilan Gerede Erkaya’ya toplumsal medyadaki paylaşımı sorulunca, “Çektikleriniz kâfi arkadaşlar” yanıtını verdi.

Sosyetik fotoğrafçı Bennu Gerede’nin oğlu Dilan Gerede Erkaya, sonrasında kız arkadaşı ile birlikte kendileri için gelen araca binerek uzaklaştı.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Dilan Gerede Erkaya ve model sevgilisi Laura Shamikova, Maslak’ta bulunan Klein Phoenix isimli yere girerken kameralara yansımıştı.

YÜZLERİNİ GİZLEDİLER

Flaşların patlaması ile şok yaşayan Erkaya-Shamikova çifti, basın mensuplarını fark edince imaj vermemek için yüzlerini gizlemişti.

Dilan Gerede Erkaya, “Bizi neden çekiyorsun?” diye reaksiyon gösterdikten sonra, model sevgilisiyle koşar adımlarla yere giriş yapmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dilan Gerede Erkaya: Çektikleriniz yeterli! için yorumda bulun

    Dilan Gerede Erkaya: Çektikleriniz yeterli! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dilan Gerede Erkaya: Çektikleriniz yeterli! için ilk yorumu yapabilirsin.