Dişi atlar, bayanlar için yarışacak

Türkiye Jokey Kulübü tekrar manalı bir tertibe imza atacak, Dünya Bayanlar Günü Koşusu cumartesi akşamı Veliefendi Hipodromu’nda yapılacak.

Bayanların toplumdaki kıymetine dikkat çekmek hedefiyle gerçekleştirilen Dünya Bayanlar Günü Koşusu’nda 7 dişi İngiliz safkanı saat 20.00’de startı verilecek koşuda birincilik çabası verecek.

Kozmik çapta kabul gören 8 Mart Dünya Bayanlar Günü’ne ithafen düzenlenecek koşuda atlar bu yıl 6. sefer bayanlar için piste çıkacak. 3 yaşlı dişi safkan İngiliz taylarının uzunluk göstereceği yarış, 2000 metre uzaklık üzerinden Veliefendi Hipodromu’nun sentetik pistinde koşulacak.

GAZİ KOŞUSU İÇİN FOTOĞRAF PAYLAŞIMI
Bu manalı gün ismine düzenlenen koşu kapsamında, Instagram üzerinden #KadınlarİçinKoşuyoruz etiketiyle, hipodromda ya da at yarışı izlerken çekilen bir fotoğrafını paylaşan bayanlar ortasından seçilecek bir kişi 96. Gazi Koşusu’nun gerçekleştirileceği 26 Haziran 2022 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda, TJK’nın konuğu olacak.

8 Mart Salı akşamı saat 23.00’a kadar hipodromda yahut at yarışı izlerken çekilen en hoş fotoğrafını #KadınlarİçinKoşuyoruz etiketiyle paylaşanlar ortasından bir kişi Gazi Koşusu gününde dev yarışa canlı olarak tanıklık edecek.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Dişi atlar, bayanlar için yarışacak için yorumda bulun

    Dişi atlar, bayanlar için yarışacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dişi atlar, bayanlar için yarışacak için ilk yorumu yapabilirsin.