Doğucan Haspolat: Gayem A Ulusal Grup

Spor Toto Harika Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 34’üncü haftasında Kasımpaşa deplasmanda Beşiktaş’ı 3-0 mağlup etti. Müsabakanın akabinde Kasımpaşa’nın orta saha oyuncusu Doğucan Haspolat, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

Güzel oynadıklarını ve hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını tabir eden Doğucan Haspolat, “Takım olarak güzel uğraş ettik. Çok düzgün organize olduk. Ekip olarak oynadığımız, uygun durduğumuz ve birlikte hareket ettiğimiz için buradan galibiyetle ayrıldık” diye konuştu.

“SAMİ HOCA İLE BİRLİKTE BİR GRUP OLDUK”
Teknik yönetici Sami Uğurlu ile düzgün bir çıkış yakaladıklarını söyleyen Haspolat, “Sami hoca, hocamız olduktan sonra bir grup olduk. Birlikte hareket etmeye başladık. Grup olmayı başardığımız için de güzel sonuçlar gelmeye başladı” formunda konuştu.

“HEDEFİM A ULUSAL TAKIM”
Hayalinin A Ulusal Ekip forması giymek olduğunu belirten 22 yaşındaki orta saha, “Her Türk oyuncu üzere benim de hayalim ulusal grup. Gayem ulusal gruba gitmek. Ben de ulusal grupta oynamak isterim. Ben de ulusal kadroya gitmek için çalışıyorum, elimden geleni yapıyorum” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Doğucan Haspolat: Gayem A Ulusal Grup için yorumda bulun

    Doğucan Haspolat: Gayem A Ulusal Grup için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Doğucan Haspolat: Gayem A Ulusal Grup için ilk yorumu yapabilirsin.