Doğuma günler kala Sinem Kobal’dan karnı burnunda birinci poz

2016 yılında Cunda Adası’nda nikah masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl kızlarını kucaklarına almıştı. Birinci sefer bebek heyecanı yaşayan çift, çocuklarına ‘Lalin’ ismini vermişti.

Bebeklerinin doğumunun akabinde hayatlarının büyük kısmını Marmaris’te geçirmeye başlayan ve geçtiğimiz gün “Lalin güzel ki var, o bizim en hoş parçamız” diyen oyuncu çiftin bir kızları daha olacağı ortaya çıkmıştı.

AİLECE YÜRÜYÜŞ

Bebeklerinin ismini şimdi açıklamayan ve doğum için gün sayan ünlü çiftten Kobal, geçtiğimiz hafta eşi ve kızıyla yürüyüş yaparken çekilen fotoğrafı, Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Ünlü oyuncu, siyah-beyaz bu fotoğrafı Satin Jackets’in “You Make Me Feel Good” isimli müziği eşliğinde yayınlamıştı. Kobal’ın gönderisi takipçilerinden epeyce ilgi görmüştü.

SÜRPRİZ PAYLAŞIM

Sinem Kobal’dan Anneler Günü’nde sürpriz paylaşım geldi. Doğuma günler kala yeşil elbisesiyle karnı burnunda poz veren Sinem Kobal’a beğeni yağdı. Hoşluğuyla hayran bırakan Sinem Kobal’ın Anneler Günü paylaşımı toplumsal medyada ilgi odağı oldu.

Bir erkek bebek bekleyen Tatlıtuğ ile Dizer, 15 Nisan Cuma sabahı oğulları Kurt Efe’yi kucaklarına aldı. Doğuma giren 38 yaşındaki oyuncu, gözyaşlarını tutamadı. Altın saçlı Kurt Efe’nin adeta babasının kopyası olduğu öğrenildi.

SOLUĞU HASTANEDE ALDILAR

Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’la birinci konuklarını doğum yaptığı özel hastanede kabul etti. Şimdilerde ikinci kızlarını kucaklarına almak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal da arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Oyuncu çift, gazetecilerin soruları üzerine, “Arkadaşlar, evvel bir Kıvanç’ı görelim. Sonra sizinle ilgilenelim. Gelelim konuşalım” tabirlerini kullandı.

“SON AYDAYIZ”

Karnı burnunda objektiflere yansıyan sekiz aylık gebe Kobal ise son haliyle dikkat çekti. Uzun müddettir ekranlardan uzak olan hoş oyuncu, “Hamilelik süreci hoş gidiyor. Son aydayız. Her şey yolunda” diyerek, hastaneye giriş yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Doğuma günler kala Sinem Kobal’dan karnı burnunda birinci poz için yorumda bulun

    Doğuma günler kala Sinem Kobal’dan karnı burnunda birinci poz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Doğuma günler kala Sinem Kobal’dan karnı burnunda birinci poz için ilk yorumu yapabilirsin.