Dua Lipa konser öncesi plajda gerilim attı

Albümleri İngiltere ve ABD listelerinde en çok satanlar ortasında yer alan Dua Lipa pandemi sebebiyle turnesini iptal etmek zorunda kalmıştı. Dua Lipa bu süreçte sevgilisi Anwar Hadid’den de ayrılmıştı.

Sonunda turnesi için sahne almaya başlayan Dua Lipa son günlerden sahne gösterileriyle dikkat çekiyor. Turne için Miami’de bulunan Dua Lipa gün içinde plajda vakit geçiriyor.

Future Nostalji Turu’nun startını Florida’da veren Dua Lipa sonunda sahneye çıkabilmiş olmaktan ötürü çok keyifli. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra uzun müddet tatil yapan Lipa gündüz vakitlerini yeniden plajda geçiriyor.

Sarı ve turuncu örgü bikinisiyle plajda arkadaşlarıyla takılan hoş müzikçi tüm gün güneşin tadını çıkardı. Arkadaşlarıyla sohbet edip vakit zaman da kitap okuyan Lipa hoşluğuyla plajın gözdesi oldu.

SERVETİ MERCEK ALTINDA

İngiliz The Sun Gazetesi, Dua Lipa’nın servetini mercek altına aldı. 2021 yılında 22.7 milyon sterlin (410 milyon TL) kazanan müzikçinin, yalnızca bir ayda 1.9 milyon sterlin (35 milyon TL) gelir elde ettiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl toplam serveti 24.5 milyon sterlin (450 milyon TL) olan, 2021 karı da 24.6 milyon sterline ulaşan 26 yaşındaki yıldız, son bir yılda servetini neredeyse ikiye katlamış oldu.

Albümleri İngiltere ve ABD listelerinde en çok satanlar ortasında yer alan Lipa’nın, müzik kelamları verdiği pek çok sanatçı ve ünlü şirketlerle yaptığı reklam muahedeleri da bulunuyor.

Öte yandan Dua Lipa’nın, podyumların aranan modelleri olan Bella ve Gigi’nin kardeşi Anwar Hadid (22) ile alakasını sonlandırdığı sav edilmişti.

Lipa ve Hadid’in, mesleklerine odaklanmak için bir müddettir görüşmediği ileri sürülmüştü. Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan çiftin, son 1.5 ayda hiç bir ortaya gelmediği haberleri çıkmıştı.

Dua Lipa’nın Londra ve Los Angeles’ta albüm kayıtlarına devam ettiği belirtilirken, Anwar Hadid’in ise köpekleri Dexter ile New York’ta kaldığı belirtilmişti.FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Dua Lipa konser öncesi plajda gerilim attı için yorumda bulun

    Dua Lipa konser öncesi plajda gerilim attı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dua Lipa konser öncesi plajda gerilim attı için ilk yorumu yapabilirsin.