Dünyada büyük ses getiren ‘Maske Kimsin Sen?’, Kanal D’de başlıyor

‘The Masked Singer’ ismiyle tüm dünyada fenomen olan televizyonların çılgın müsabaka programında, Türkiye’nin kendi alanlarında ünlü isimleri farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyerek müzik söyleyecekler. Hem dedektiflik yapacak ünlü heyet üyeleri, hem de stüdyodaki seyirciler yarışmacının kim olduğunu kestirim etmeye çalışacaklar.

Başarılı oyuncu Tansel Öngel’in sunuculuğunu yaptığı, direktör koltuğunda Ebru Yalçın’ın yer aldığı programda, her kısımda stüdyodaki ünlü isimler dedektiflik yaparak, maskelerin altında kimin olduğunu bulmaya çalışacak.

Gösterdiği performans ile stüdyodaki seyircilerden en az oyu alan yarışmacının maskesini çıkararak yarışa veda edeceği program, dünyada olduğu üzere Türkiye’de de fenomen olmaya hazırlanıyor.

Çekimlerinin son süratle devam ettiği ‘Maske Kimsin Sen?’ yakında Kanal D ekranında izleyicileri şaşırtmaya geliyor.

Kanal D ekranında yakında izleyici ile buluşacak olan, Medyapım imzalı ‘Maske Kimsin Sen?’de; müzik, cümbüş ve gösteri bir ortada olacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dünyada büyük ses getiren ‘Maske Kimsin Sen?’, Kanal D’de başlıyor için yorumda bulun

    Dünyada büyük ses getiren ‘Maske Kimsin Sen?’, Kanal D’de başlıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dünyada büyük ses getiren ‘Maske Kimsin Sen?’, Kanal D’de başlıyor için ilk yorumu yapabilirsin.