Dusan Rajovic: Bu yarış ve tertip çok hoş

Tour of Antalya’nın ikinci gün birincisi Corratec grubundan Dusan Rajovic, basın toplantısında konuştu. Rajovic, “Karmaşık hisler içindeyim. Buraya kış kampına gelmiştim. Bu bakımdan yöreyi ve tırmanışları çok âlâ biliyorum” tabirlerini kullandı. Tıpkı vakitte Genel Ferdi Klasman birinciliğine de yükselen Rajovic, şunları söyledi:

“Gazprom Rusvelo grubu şiddetli etabı baştan sona kadar denetim etti. Yokuşlarda zorlandım. Ekonomik olarak nefesimi kullandım. Hakikat tekerliği bulmaya çalıştım ve onu da başardım. Yol biraz sağa dönerken ben sol taraftan sprinte geçtim. Yarın güç bir etap var. Burada 2018-2019 kış kampındaydım. Orayı biliyorum. Dik ve güç bir yokuş. Magenta mayoyu savunmam biraz sıkıntı olacak lakin başarmaya çalışacağım. 3 yıl sonra tekrar buradayım. Bu yarışı çok seviyorum ve çok hoş bir tertip.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Dusan Rajovic: Bu yarış ve tertip çok hoş için yorumda bulun

    Dusan Rajovic: Bu yarış ve tertip çok hoş için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dusan Rajovic: Bu yarış ve tertip çok hoş için ilk yorumu yapabilirsin.