Ece Erken isyan etti: Kardeş dediklerin kalleş çıktı!

Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu 27 Ocak tarihinde Bakırköy’de ortağı olduğu balıkçıda silahlı hücuma uğradı. Hastaneye kaldırılan Mahmutyazıcıoğlu, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Yedi ay evvel evlendiği Mahmutyazıcıoğlu’nun vefatıyla yıkılan Ece Erken, toplumsal medya hesabından peş peşe paylaşımlar yaparak, bu süreçte yaşadıklarından bahsediyor.

Erken’in “Kardeşim diye her saniye seni arayanlar, senden bir şeyler isteyenler, senden alıp götürenler yoktu cenazende, borcu olanlar borcu vardı diye geziyor etrafta. Mesela Bülent abim dediğin, kardeş dediklerin kalleş çıktı be aşkım benimse tam da senin istediğin oldu küs olduğum, barışmamı istediğin herkes geldi, senin benim için çok üzüldü” sözleri dikkat çekti.

Ünlü sunucunun, Instagram hesabının kıssa kısmından yaptığı yazılı paylaşımlar şöyle:

“Neye yanayım bilmiyorum ki, hangi birine? O gün meskenden çıkmak istemeyen, Playstation oynamayı isterken Fikret Orman, Serkan Yazıcıoğlu, Ahmet Ürkmezgil, Fatih Doğan’la tekrar Beşiktaş’la ilgili toplantıya gitmene mahzur olmayan kendime mi?”

“Gel dedim. ‘Evin oralarda yapın’ dedim. Onda bile ‘A.Ürkmezgil’in eşi ağır bakımda bizim balıkçıya yakın hastanede eşi, ne olur ne olmaz, eşine bir şey olur orda olsun demiştin’ onda bile yeniden oburunu düşünmüştü! O gece seni kimse düşünmese de, sen herkesi düşünürdün…”

“Hayatta bir şey olamamış, dışlanmış, hiç sevilmemiş anca silahla kendini adam sanan, mafyacıklar, katiller Kadir Yasak, Ali Yasak, Seccad Yeşil, Serkan Dakman ve öteki magandalara mı yanayım, verdikleri palavra ve trajikomik tabirlere mi?”

“Mesela ‘Bülent abim’ dediğin, kardeş dediklerin kalleş çıktı be aşkım! Benimse tam da senin istediğin oldu küs olduğum, barışmamı istediğin herkes geldi. Senin, benim için çok üzüldü zira senden çıkarları yokmuş hele değerlin Türkan teyzen yalnız bırakmadı…”

“Daha evvel tanışamadığım akrabaların sağ olsun daima aradı beni… O denli büyük istekli bir adamdın ki sen Eymen’in okul masrafından, sıhhat sigortasına kadar düşünen, her manada babasız büyüttüğüm evladıma aslanlar üzere babalık yapan adam üzere adamdın! Her gün seni soruyor o da çok özledi seni benim üzere…”

“Herkesle sen ilgilenirdin, çevrendeki herkese maddi manevi sen bakardın, tanımadığımız SMA’lı çocuklara yardım ederdin, bir tane meleğin ilaç parasını yalnızca yaptığın yayınlarla topladın ve şuan çok sağlıklı. Her şeyden evvel çok yeterli bir insan, kızlarına aşık bir babaydın. Allah’ım tahminen de yükünü gördü, üzüldü yanına aldı seni… Şu an inşallah cennetten bizi seyrediyorsundur. ‘Üzülme’ diyorlar aşkım ‘sen üzülürsen üzülür’ diyorlar… Ne olur üzülme lakin ben çok güç dayanıyorum, 5 kilo verdim, yanımda olsaydın tahminen beğenmez ayrılırdın benden.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ece Erken isyan etti: Kardeş dediklerin kalleş çıktı! için yorumda bulun

    Ece Erken isyan etti: Kardeş dediklerin kalleş çıktı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ece Erken isyan etti: Kardeş dediklerin kalleş çıktı! için ilk yorumu yapabilirsin.