Ece Erken ‘miras’ kararını açıkladı!

Ece Erken, geçtiğimiz günlerde oğlu Eymen Uçar ile çıktığı tatilde tatsız bir olay yaşamıştı. Çılgına dönen ünlü sunucu, isyanını toplumsal medya hesabında şu sözlerle lisana getirmişti:

Şu an oğlumu çocuk oteline götürüyorum. Bir bakıyorum hesabıma bloke gelmiş. Neden zira Şafak’a ‘Abi’ diyen, peşinde gezen ‘Param yok, bana borç al’ diyen, vefatına sebebiyet veren şahıs önlem kararı aldırmış.

“EŞİM SENİN YÜZÜNDEN ÖLDÜ”

Eşinin vefatıyla suçladığı kişi hakkında ağır ithamlarda bulunan Erken, “Sokağa çıkarken utanman, mevte sebebiyet vermekten kahrolman gerekirken uyduruk çekler yazıp ölen eşime iftira atıyorsun. Kasti benim hesabıma yaptığın bu blokeyle birlikte senin namussuz ömrünü, mahpuslarda çürüyeceğin günleri Allah nasip etsin ve yaptığın dolandırıcılığı herkese ispat edeceğim” sözlerini kullanmıştı.

“ALLAH SENİ KURTARMIŞ”

Vefat eden eşine de seslenen sunucu, “En yakınların mal kaçırdı, ‘Çavuş’ soyadlı birinin üstüne yaptılar her şeyi. ‘Arkadaşım’ dediğin dolandırıcı, erdemsiz çıktı. Borcu varken ‘Borcu var’ dedi. Ah be Şafak’ım hiç dostun, hiç adam yokmuş çevrende. Allah seni kurtarmış” demişti.

“REDDİ MİRAS YAPIYORUM”

Ece Erken (43) ile uzun müddettir aşk yaşayan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haziran 2021’de evlilik haberini, “Herkese selam. Biz evlendik. Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize, sonra dostlarımıza, sevenlere, yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” iletisiyle duyurmuştu.

Dünyaevine girdikten yalnızca yedi ay sonra, Ocak 2022’de avukat eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu silahlı taarruz sonucu kaybeden Ece Erken, aldığı miras kararını toplumsal medyada takipçileriyle paylaştı.

Bir müddettir yalnızca Instagram hesabı aracılığıyla sevenleriyle bağlantıya geçen Ece Erken, son olarak şu açıklamayı yaptı:

Eşimi çok sevdim ve onu hasretle anıyorum ancak merhum eşimi yıllardır gelir kapısı olarak gören ve merhum olduktan sonra hala görmeye devam eden bu makûs beşerlerle ismimin daha fazla yan yana gelmesini istemiyorum. Biz gönülden bağlıydık, o denli kalacağız. Reddi miras yapıyorum. Herkese sevgi ve hürmetlerimle.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ece Erken ‘miras’ kararını açıkladı! için yorumda bulun

    Ece Erken ‘miras’ kararını açıkladı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ece Erken ‘miras’ kararını açıkladı! için ilk yorumu yapabilirsin.