Ece Ronay’ın aldığı arabanın fiyatı dudak uçuklattı!

‘Karpuz’ isimli müziği ile tanınan olan toplumsal medya fenomeni Ece Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in geçtiğimiz ay kendisini taciz ettiğini öne sürmüştü.

Instagram hesabı üzerinden ünlü şovmenin kendisine gönderdiğini argüman ettiği ses kayıtlarını ve bildirileri ifşa eden müzikçi, Erbil hakkında iki ay müddetle önlem kararı aldırmıştı.

“ARTIK NİŞANLIM DEĞİL”

Erbil ise Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir’le görüntüsünü paylaşarak, magazin gündeminden düşmeyen olayın çözüldüğü bildirisini vermişti. Bu görüntüye sonlanan müzikçi, “Ben kimsenin bu türlü saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Bu ortada artık sanırım artık nişanlım değil” açıklamasını yapmıştı.

64 yaşındaki şovmen, “Bundan sonra birine dayanak olur musunuz?” sorusuna, “Daha ince eleyip sık dokurum. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. Yeterlice bakmadığım için kamuoyundan özür diliyorum. Esasen bitti gitti kapandı” yanıtını vermişti.

İKİ MİLYON TL’LİK HEDİYE!

Uzun müddet magazin gündeminde birinci sıralarda yer alan Ece Ronay, son olarak lüks arabasıyla gündem oldu. Ece Ronay, doğum gününden bir gün evvel galeriye gitti ve kendine değerli bir ikram aldı.

tv8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programının haberine nazaran; 23 yaşındaki müzikçinin satın aldığı Range Rover marka otomobilin fiyatının 2 milyon TL olduğu öğrenildi.

2021 model otomobilini paylaşan Ronay, “Kendime doğum günü armağanı olarak bu arabayı aldım. Bakın ne kadar hoş, ne kadar tatlı? Daha alalı yarım saat olmadı” tabirlerini kullandı.

Genç müzikçi, 1.1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bir öteki paylaşıma ise “Bir yıldır tabiri caizse köpek üzere çalışıyorum, bunu hak ettim” bildirisini yazdı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ece Ronay’ın aldığı arabanın fiyatı dudak uçuklattı! için yorumda bulun

    Ece Ronay’ın aldığı arabanın fiyatı dudak uçuklattı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ece Ronay’ın aldığı arabanın fiyatı dudak uçuklattı! için ilk yorumu yapabilirsin.