Ece Vahapoğlu: Türkiye’de spora değer verenlerin sayısı artıyor

Birebir vakitte spor eğitmeni olan Ece Vahapoğlu, “Türkiye’de spora değer verenlerin sayısı giderek artıyor. Bunda toplumsal medyanın ve bizlerin de tesiri var. Zira beşerler ilham alıyor. Pandemi bize konutta hareketsiz oturmanın ne kadar sıhhatsiz olduğunu gösterdi. O yüzden beşerler çok motive, artık hayata tekrar sarılmak istiyorlar. Ben 18 yaşımdan beri nizamlı spor yapıyorum” dedi.

“YAZ BOYUNCA BODRUM’DA OLACAĞIZ”

Ünlü sunucu, yaz aylarını Bodrum’da geçireceğini belirterek, “19 Mayıs tatili, eşimin de doğum günü. O nedenle eşimin memleketi Cunda’ya gideceğiz. Sonrasında yaz boyunca Bodrum’da olacağız” açıklamasını yaptı.

“İHTİYACIMIZA NAZARAN ARMAĞAN ALIYORUZ

Vahapoğlu, “Eşinize ne armağan edeceksiniz?” sorusuna, “Biz artık birbirimizin muhtaçlığına nazaran doğum günü armağanı alıyoruz. Çok fazla sürpriz yapmıyoruz. Karı-koca birbirimize soruyoruz alacağımız hediyeyi” karşılığını verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ece Vahapoğlu: Türkiye’de spora değer verenlerin sayısı artıyor için yorumda bulun

    Ece Vahapoğlu: Türkiye’de spora değer verenlerin sayısı artıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ece Vahapoğlu: Türkiye’de spora değer verenlerin sayısı artıyor için ilk yorumu yapabilirsin.