Editör’ün seçtikleri…

Özgürlük hissi

‘İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu’nun dönem kıssası Hotel NetWork, ilhamını yine özgürleşme hissinden alıyor. Kırık beyaz, bej, ekru, haki ve safran tonlarının hakim olduğu safari serisinde dökümlü formlar, dokulu kumaşlar dikkat çekiyor. Marin teması ise okyanus renklerinin, yaratıcı marin yorumlarının ve güçlü desenlerin bir ortaya getiriyor.

Çağdaş dizaynlar

Bu dönem hiç olmadığı kadar geniş bir seçki sunan ‘George Hogg İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu’, eşsiz zanaatkarlığını çağdaş dizaynlarla buluşturuyor. Tabiatın vazgeçilmez rengi yeşil, beyaz ve kahve tonlarının yoğunlukta olduğu seçkiler, markaya yenilikçi ve feminen bir yorum katıyor.

Tabiata katkı

L’Occitane Reset Serum’da ölmez otu esansiyel yağı konsantrasyonu 10 kat arttırıldı. Eser sayesinde cilt tüm geceyi beklemeden anında rahatlamaya başlarken özel formül, ekonomik yedek ambalajı ile etrafa de hassas.

Mesken şıklığı

Porland’ın sıra dışı desenleri ve bu desenleri taşıyan eşsiz serileri, hem dayanıklılığı hem de zarafeti ile farkını ortaya koyuyor. Sofra sanatına istikamet veren dizaynlarıyla marka, Sevgililer Günü sofralarına özel birbirinden şık alternatifler sunuyor.

Aşk yaşatır!

Koton, ‘Aşk Yaşatır, Yeşertir, Korur’ diyor ve Sevgililer Günü’nü en trend armağan alternatifleriyle karşılıyor. Aşkın rengi kırmızı ve pembenin her tonunun yer aldığı koleksiyonlarda en özel çiftlere özel kombinler ve aksesuarlar yer alıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Editör’ün seçtikleri… için yorumda bulun

    Editör’ün seçtikleri… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Editör’ün seçtikleri… için ilk yorumu yapabilirsin.