Editör’ün seçtikleri…

Vakitsiz klasikler

Beymen, dünyaca ünlü markaların 2021-2022 Sonbahar/Kış koleksiyonlarındaki farklı renk ve dokulardaki dış giysi seçenekleriyle kentli bayanın dinamik silüetlerine eşlik ediyor. Klasikten ödün vermeyen, vakitsiz seçkilerini tercih edenler için ise dönemin çağdaş ve elegan tutumunu ortaya koyan palto seçenekleri bulunuyor.

Yılbaşı yıldızı

Bath&Body Works’ün ihtimamla hazırladığı, içeriğinde bulunan çeşitli aromalı üç fitilli mumları, beden losyonları, E vitaminli duş jelleri, rengârenk sabunları ve nefis kokulu body mistleri yeni yıl için keyifli ikramlarından… Yeni yılın rengârenk temasına uygun dizaynlar, günün heyecanına, kokusuyla ise hislere hitap ediyor.

Paklık vakti

Kärcher, çok maksatlı elektrikli süpürgesiyle yalnızca konutlarınızın değil mobilya ve otomobillerin temizlenmesinde de tüm gereksinimlerinizi karşılıyor. Kaliteli gereçleri ve sağlamlığıyla beğeni toplayan aygıtlar, özel geliştirilmiş yer başlıklarıyla her çeşit kirin optimum seviyede temizlenmesini sağlıyor.

Kasım fırsatı

Flo, yağmurlu-soğuk havadan etkilenenler için sağlam ve sıcak adımlar atmayı kolaylaştırıyor. Marka, ‘Muhteşem İndirim Günleri’ kampanyasıyla bayan, erkek ve çocukların kış alışverişlerini kaçırılmayacak fırsatlarla renklendiriyor.

Koyu halkalara set!

Nars Radiant Creamy Correcter, ciltteki mavi, mor tonlu göz altı halkalarının, koyu lekelerin ve renk eşitsizliklerinin görünümünü azaltmaya yardımcı… İçerisinde bulunan antioksidan bakımından güçlü bileşenler, hür radikallere karşı savunma sağlarken eser vakit içerisinde cildin aydınlanmasına yardımcı oluyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Editör’ün seçtikleri… için yorumda bulun

    Editör’ün seçtikleri… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Editör’ün seçtikleri… için ilk yorumu yapabilirsin.