Ekuban transferi için gece yarısı resmi açıklama

Beşiktaş’la anlaştığı sav edilen Caleb Ekuban’da flaş bir gelişme yaşandı. Trabzonspor’un dönem başında 1,8 milyon euroya Genoa’ya sattığı Caleb Ekuban’ın transferi için oyuncunun menajerinden resmi açıklama geldi.

CALEB EKUBAN’IN MENAJERİ TRANSFER İÇİN DÖNEM SONUNU İŞARET ETTİ
Caleb Ekuban’ın Türkiye temsilcisi Mathieu Markaroğlu, oyuncusunun Genoa’da başarılı bir dönem geçirdiğini ve İtalya’da keyifli olduğunu lisana getirdi. Ekuban’ın geleceğiyle ilgili şu an bir şey söylemenin yanlış olacağını lisana getiren Markaroğlu, Ganalı yıldızın transferi için dönem sonunu işaret etti ve “Şu an rastgele bir kulüpten teşebbüs yok” diyerek Beşiktaş argümanlarını yalanladı.

BEŞİKTAŞ’LA ANLAŞTIĞI TEZ EDİLMİŞİ
Hatırlanacağı üzere Beşiktaş’ın dönem sonunda Cyle Larin ile yollarını ayıracağı ve yeni dönem için Caleb Ekuban’la kelam kestiği öne sürülmüştü.

PİYASA PAHASI 3,5 MİLYON EURO
2020-21 döneminde Trabzonspor’da mükemmeller yaratan Caleb Ekuban, bu dönem Genoa formasıyla tutuk bir performans sergiliyor. 27 yaşındaki Ganalı, İtalyan takımıyla tüm kulvarlarda çıktığı 24 maçta 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. Ekuban’ın şimdiki piyasa bedeli 3,5 milyon euro. (Akşam)

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ekuban transferi için gece yarısı resmi açıklama için yorumda bulun

    Ekuban transferi için gece yarısı resmi açıklama için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ekuban transferi için gece yarısı resmi açıklama için ilk yorumu yapabilirsin.