Elçin Sangu’dan ‘Kiralık Aşk’ itirafı!

19 Haziran 2015 – 20 Ocak 2017 yılları ortasında ekrana gelen ve başrollerini Barış Arduç ile paylaştığı ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle mesleğinde tepeye yükselen 36 yaşındaki oyuncu Elçin Sangu, YouTube’da yayınlanan ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ye konuk oldu.

Sangu, İbrahim Selim’in sorduğu “‘Kiralık Aşk’ın başarılı olacağını evvelce hissettin mi?” sorusuna verdiği yanıtla hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

“İKİ KERE REDDETTİM”

Diziyi iki kere reddettiğini söyleyen Sangu, “‘Kiralık Aşk’ı ben iki kere reddettim. Ümmü Hanım ikna etmeseydi ben şu an yoktum yani, o denli söyleyeyim…” dedi ve şöyle devam etti:

Ümmü Hanım bana ‘Kızım ne kaybedeceksin? Senin çok çocuksu bir enerjin var. Bunu ekranda kimse görmedi. Nereye kadar dram? Bunu dene en azından. En fazla romantik güldürü denemiş olursun’ dedi. Ben o denli girdim o işe.”

YENİ DİZİSİ İÇİN DEĞİŞİKLİK YAPTI

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda kuaför çıkışı görüntülenen ve yeni başlayacak olan “Yalancılar ve Mumları” dizisinden bahseden hoş oyuncu, bu dizi için saçlarını boyattığını açıklamıştı.

Kızıl saçlarıyla izleyicinin gönlüne taht kuran Sangu’nun yeni imgesi hayranlarını ikiye bölmüş, oyuncunun kimi takipçileri kızıl renkteki saçlarının oyuncu ile özdeşleştiğini belirterek eski imajına dönmesi gerektiğini söylerken kimileri ise yeni manzarasının de kendisine yakıştığını belirtmişti.

SİNEM KOBAL’A BENZETİLDİ

Ünlü oyuncu, meslektaşı Sinem Kobal’a da benzetilmiş, hakkında “Resmen Sinem Kobal’ın kopyası olmuş” , “Şimdi sen de herkes gibisin”, “Elçin aslında çok hoş niçin Sinem’e benzemeye çalışmış ki”, “Güzel olmuş fakat eski halini istiyoruz” üzere yorumlar yapılmıştı.

Tüm bunların akabinde geçtiğimiz günlerde Fox Tv’de yayınlanan ‘Yalancılar ve Mumları’ dizisine, reytinglerde geride kalması sonucu final kararı verilmesinin akabinde Sangu’dan beklenen değişiklik gelmişti.

YENİ İMAJINI PAYLAŞTI

Rol aldığı dizinin bitmesiyle hoş oyuncu, sarı saçlarını tekrar kızıla boyatmıştı. Yeni imajını 8,1 milyon takipçili Instagram hesabının öyküler kısmından paylaşan Sangu, fotoğrafına “Arkadaşım yeniden yaptı” notunu düşmüştü.

Çok sevilen kızıl saçlarına dönmesiyle toplumsal medyada gündem olan yıldıza, “Rol için bile olsa kızıldan sakın vazgeçme” halinde yorumlar yapılmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Elçin Sangu’dan ‘Kiralık Aşk’ itirafı! için yorumda bulun

    Elçin Sangu’dan ‘Kiralık Aşk’ itirafı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Elçin Sangu’dan ‘Kiralık Aşk’ itirafı! için ilk yorumu yapabilirsin.