Emre Aşık’tan Yağmur Sarnıç’a bir dava daha!

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine nazaran; eski futbolcu Emre Aşık, üç çocuğunun annesi Yağmur Sarnıç’tan 6 Eylül 2021 tarihinde çekişmeli olarak boşandı. Üç çocuğun da velayetini Emre Aşık’a veren mahkeme, Yağmur Sarnıç’ı kusurlu bularak 35 bin lira manevi tazminata hükmetti.

Mahkeme ayrıyeten Emre Aşık’ın boşandığı eşine aylık 5 bin lira önlem nafakası ödemesine hükmetti. Taraflar kararı İstinaf Mahkemesi’ne taşıdı.

TEKRAR BOŞANMA DAVASI AÇTI
Yağmur Sarnıç’ın tehdit, öldürmeye teşebbüs ve zina üzere aksiyonlarının dava açıldıktan sonra gündeme gelmiş olması gerekçesiyle mahkemenin bu taleplerini dikkate almadığını öne süren Emre Aşık yine boşanma davası açtı.

“Zina, hayata kast, makus yahut onur kırıcı davranış, kabahat sürece ve haysiyetsiz hayat sürme” nedeniyle dava açan ve iki davanın birleştirilmesini talep eden Aşık, 100 bin lira da manevi tazminat istedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Emre Aşık’tan Yağmur Sarnıç’a bir dava daha! için yorumda bulun

    Emre Aşık’tan Yağmur Sarnıç’a bir dava daha! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Emre Aşık’tan Yağmur Sarnıç’a bir dava daha! için ilk yorumu yapabilirsin.