Endonezya ‘Sultanlar’ı sevdi

ONUR DİNÇER

Türkiye’deki voleybol liglerinin yayın haklarını satın alan ve dönem başından bu yana Misli.com Sultanlar Ligi ile Axa Sigorta Efeler Ligi’ni canlı olarak ekranlara getiren Endonezya’nın Vidio TV platformunun İçeriklerden Sorumlu Müdür Yardımcısı Eva Stephanie Kurnia, Milliyet’in sorularını yanıtladı. Ortadan geçen müddette yayınladıkları maçlarla ilgili geldikleri noktayı anlatan ve bir kıymetlendirme yapan Kurnia, gelecek dönem da yayın haklarını tekrar almayı istediklerini açıkladı.

Vidio TV platformunun sorumlu isminin kelamları şöyle:

– Türk voleybol ligindeki maçların kalitesinden ve müsabakalardaki çekişmeden çok şad kaldık.

– Endonezyalı voleybolseverler Türk voleybolunu büyük bir heyecanla takip ediyor. Platformumuzdaki sohbet özelliğinin de içinde olduğu bir çok data bize bunu gösteriyor.

– Elimizdeki bilgilere nazaran en çok Fenerbahçe, Galatasaray, Vakıfbank ve Eczacıbaşı’nın maçları izleniyor. Bu kadroların sadık takipçileri oluştu. 

– Türkiye liglerini yayınlayarak izleyicilerimize keyifli vakit geçirtmeyi amaçladığımız kadar, genç atletlerin daha uygun şeyler yapmak ismine bu maçlardan ilham almasını da hedefliyoruz.

– Misli.com Sultanlar Ligi dünyadaki en güzel ulusal voleybol liglerinden bir tanesi. Aslında baktığınız vakit Kulüpler Dünya Kupası’nı kazanan Vakıfbank da bu ligin ekibi sonuçta.

– Önümüzdeki dönemde da Türkiye voleybol liglerini Endonezya’da yayınlamaya devam etmek istiyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Endonezya ‘Sultanlar’ı sevdi için yorumda bulun

    Endonezya ‘Sultanlar’ı sevdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Endonezya ‘Sultanlar’ı sevdi için ilk yorumu yapabilirsin.