Enis Arıkan’dan flaş ‘Jet Sosyete’ açıklaması

‘Alice’ müzikali öncesi erken saatlerde AVM’ye gelen Enis Arıkan, Plus Kitchen’da öğlen yemeği yedikten sonra Kuvvetli PSM’ye geçip oyun öncesi provalara katıldı.

Bu hafta üç oyun olduğunu söyleyen Arıkan, “Bu hafta bizim için yeniden çok ağır bir hafta olacak. Günde iki defa oynamak istemiştik, bu türlü bir karar alınmıştı. Fakat sonra bu karardan vazgeçtik, zira bizim için çok yorucu oldu, kaldıramadık” dedi.

Başarılı oyuncu, “Jet Sosyete dizisi dönem finali yaptıktan sonra beni bu yaz çok yorucu bir maraton bekliyor. Hem bir sinema projesinde rol alacağım, hem de yeni bir televizyon programını sunacağım. Hatta önümüzdeki günlerde birinci kısmı çekeceğiz” biçiminde konuştu.

‘Jet Sosyete’nin gelecek dönem televizyondan kalkıp yalnızca dijital ortamda devam edeceğini lisana getiren oyuncu, “Gülse Birsel de zati bunu açıkladı. Onun için de çok yorucu oluyor. Haftada 120 sayfalık bir kısım yazmak kolay değil. Ben senaryo yazmayı hiç düşünmedim, zati istemem de sahiden sabır işi” sözlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Enis Arıkan’dan flaş ‘Jet Sosyete’ açıklaması için yorumda bulun

    Enis Arıkan’dan flaş ‘Jet Sosyete’ açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Enis Arıkan’dan flaş ‘Jet Sosyete’ açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.