Epic’den 3 milyon dolar ödül havuzlu Fortnite World Cup Kreatif

Epic Games, 3 milyon dolar ödül havuzlu Fortnite World Cup Kreatif’i duyurdu.

1-

Tüm dünyada 250 milyondan fazla oyuncusu bulunan Fortnite’ın yaratıcısı Epic Games, bugün yaptığı bir açıklamayla sevilen oyunu için yeni bir aktifliğin duyurusunu yaptı.

2-

Firmanın ayrıntılarını paylaştığı Fortnite World Cup Kreatif’te oyuncular 3 milyon dolar fiyatındaki ödül havuzundan hisse almak için uğraş edecekler.

3-

Rekabet Yeni Bir Hal Alıyor

Geçtiğimiz ay 2019 yılında rekabetçi etkinliklerde 100 milyon dolar fiyatında ödül dağıtacağını açıklayan Epic Games, bu kapsamda evvelki hafta toplamda 40 milyon dolar ödül havuzu olan Fortnite World Cup hakkındaki ayrıntıları paylaşmıştı.

4-

Fortnite World Cup Kreatif ise talihini Battle Royale modu dışında denemek isteyen oyunseverleri cümbüşe katılmaya davet ediyor.

5-

Oyuncuların Fortnite World Cup ile birebir tarihlerde New York City’de düzenlenecek Fortnite World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanmak için öncelikle 29 Nisan – 7 Haziran tarihleri ortasında düzenlenecek elemeleri geçmeleri gerekecek.

6-

5 haftalık elemeler sonunda seçilen 15 oyuncu, 26-28 Temmuz tarihlerinde yapılacak Fortnite World Cup Kreatif finallerinin heyecanını yerinde yaşama ve büyük mükafatı kazanmak için çaba etme talihi yakalayacak.

7-

En Yaratıcı Görüntüyü Çeken Kazanır

Oyuncular Fortnite World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanmak için 5 hafta boyunca Fortnite topluluk içerik üreticileri tarafından özel olarak tasarlanmış haritalarda gayret edecek.

8-

Akabinde Fortnite’ın oyun içi tekrar izleme aracı ile çektikleri görüntüyü belirlenen bir etiketle YouTube’da yayınlayacaklar.

9-

Her hafta yeni bir harita ve yeni bir baht demek.

10-

Fortnite topluluğundan seçilecek içerik üreticilerinin beğenisini kazanan görüntülerin sahipleri, Fortnite World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanacaklar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Epic’den 3 milyon dolar ödül havuzlu Fortnite World Cup Kreatif için yorumda bulun

    Epic’den 3 milyon dolar ödül havuzlu Fortnite World Cup Kreatif için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Epic’den 3 milyon dolar ödül havuzlu Fortnite World Cup Kreatif için ilk yorumu yapabilirsin.