Ergün Demir’in yeni hayatı: Toprak palavra söylemez

2015 – 2018 yılları ortasında yaşadığı Arjantin’de; katıldığı dans müsabakası, ardından orada iki tiyatro oyununda rol alarak tanınan bir hayat sürdürdü. 2018’de Türkiye’ye dönen oyuncu, ‘Şah Şehriyar’ karakteriyle başrol olarak ‘Binbir Gece Masalları’ isimli tiyatro oyununda rol aldı. Oyuncu adaylarına dersler verdi, workshoplar yaptı.

‘Binbir Gece’, ‘Es Es’, ‘Fatih Harbiye’ üzere dizilerde de rol alan Ergün Demir, İstanbul’un karmaşasından kaçan isimler ortasında yer alıyor. Ünlü oyuncu, bir müddettir memleketi Giresun’a bağlı Tepeköy’de yaşıyor.

“TOPRAK PALAVRA SÖYLEMEZ”

‘Binbir Gece’ isimli dizide canlandırdığı ‘Ali Kemal’ karakteriyle ismini duyuran 52 yaşındaki oyuncu, tabiatla iç içe bir hayat sürdürüyor.

Ağustos – Eylül devrinde fındıkla uğraşan Demir, şimdilerde ise zerzevat meyve üretiyor. O anları toplumsal medya hesabından da yayınlayan oyuncu, bu karesini “Toprak palavra söylemez, hile bilmez” notuyla paylaştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ergün Demir’in yeni hayatı: Toprak palavra söylemez için yorumda bulun

    Ergün Demir’in yeni hayatı: Toprak palavra söylemez için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ergün Demir’in yeni hayatı: Toprak palavra söylemez için ilk yorumu yapabilirsin.