Erkan Petekkaya: Rusya’da iğneyle beynimi yaktılar!

Oyunculuk mesleğinin yanı sıra toplumsal medya paylaşımlarıyla da isminden kelam ettiren Erkan Petekkaya, hakkında çıkan ‘öfke denetimi ve alkol sorunu’ tezleriyle ilgili çarpıcı açıklamalara imza attı.

Geçmişte kusurları olduğundan kelam eden oyuncu, “Aslında yok fakat benim için ‘Öfke denetim sorunu var’ diyorlar. Ben birine, ‘Haydi canım’ desem büyütüyorlar. Aslında makus bir insan olduğumu düşünmüyorum. İçki içtim biraz, yanlışlarım ondan oldu” dedi.

“ALKOL SORUNU İÇİN RUSYA’YA GİTTİM”

Bir devir sıhhat ve arınmak için Hindistan’a gittiğini lisana getiren sanatçı, “21 gün kaldım. Kolestrol, şeker, yüksek tansiyon… Hepsini hallettiler. Alkol sorunu için Rusya’ya gittim” tabirlerini kullandı.

Petekkaya, “Bir hekim iğne yaptı. ‘Bu iğneden sonra 24 saat uyuyacaksın, bir daha hiç içmek istemeyeceksin’ dedi. ‘Bunun için geldim, yap’ dedim. Sahiden iğneden sonra 24 saat uyudum ve uyandıktan sonra hiç içki istemedim. Altı ay sürdü” halinde konuştu.

Ünlü oyuncu, “Bahamalar’a tatile gittim. Okyanusun kenarında su içiyordum. Evvelce galonla içerdim, artık üç duble içsem hiçbir şey hatırlamıyorum. İçimden şeytan çıkıyor. Hiç söylemediğim şeyler çıkıyor ağzımdan. Rusya’daki o iğneyle beynimi yaktılar” itirafında bulundu.

“ASANSÖRDE EVLİLİK TEKLİFİ ETTİM”

Eşine (Didem Petekkaya) çok aşık olduğunu söyleyen Petekkaya, “Çok hoş bir ailem var. Bir düğünde gördüm onu birinci. Çabucak kuzenime, ‘Ben bu kızla evleneceğim’ dedim. Uzaktan akrabaymışız. Sonra görüşmek için babasından müsaade istedim. Ankara’da buluştuk. 6 saat sohbet ettik. Onu meskene bırakırken asansörde evlenme teklif ettim, o da kabul etti. 19 yıldır birlikteyiz” dedi.

“EVDE YOK BAHTIN DİYE IŞIKLARI KAPATIYORDUM”

Geçtiğimiz ay Okan Bayülgen’in sunduğu ‘Uykusuzlar Kulübü’ programına konuk olan müzikçi Sinan Akçıl’ın, yakın arkadaşı Erkan Petekkaya hakkındaki kelamları gündem olmuştu.

“Erkan Petekkaya sabaha karşı 05.00’te beni aradı. ‘Karımla bütün yaz bir müzikle aşk yaşadım. Azerbaycan müziği. Buna kelam muharrir mısın?’ dedi. ‘Eyvah’ dedim. Külfet. Birisi benden bu türlü bir şey isteyince külfet geliyor. Kırmamak da istediğim bir adam. Çok beğendim şarkıyı. O çok uzun yıllar Diyarbakır Devlet Tiyatroları’ndaymış. Bu tiyatrocularda çok enteresan bir kulak oluyor.”

Bir devir ünlü oyuncu ile komşu olduğunu söyleyen popçu, “Bahçeye gelip, ‘Sinan’ diye bağırdığında ışıkları kapatıyordum. Meskende yok rolü yapıyordum. Zira onunla bir buluşursak iki gün falan sürecek o görüşme. Fakat iki eli kanda olsa gelecek bir adamdır. O denli candır! Çok delikanlıdır. Tanıdığım en delikanlı olabilir Türkiye’de” yorumunda bulunmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Erkan Petekkaya: Rusya’da iğneyle beynimi yaktılar! için yorumda bulun

    Erkan Petekkaya: Rusya’da iğneyle beynimi yaktılar! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erkan Petekkaya: Rusya’da iğneyle beynimi yaktılar! için ilk yorumu yapabilirsin.