Erol Bulut: Kolay bir kusurdan kaybettik

Spor Toto Harika Lig’in 25. haftasında Başakşehir deplasmanında uzunluk gösteren Gaziantep FK, alandan 2-0’lık yenilgiyle ayrılırken Teknik Yönetici Erol Bulut maçın akabinde konuştu.

Herkesin zevkle izlediği bir müsabaka olduğunu tabir ederek kelamlarına başlayan Erol Bulut, “İki tarafta da durumlar oldu. Maç istediğimiz üzere başladı. Daha denetimli başlamak istiyorduk. Müsabaka tam bizim lehimize giderken kolay bir kusurdan ötürü maçın gidişatı değişti ve golü yedik. Sonrasında da oynamak istediğimiz oyunu değiştirdik. İkinci yarıda oyunun denetimi bizdeydi. Rakip ikinci yarıda 1 ya da 2 tane şut çekti. Bunlardan birisi de 87. dakikada gol oldu. Baskılı oynadık lakin istediğimiz golü atamadık. Futbol bu, konumlar yiyorsunuz ve konumlar yakalıyorsunuz. Biz bugün yakaladıklarımızı değerlendiremedik. Rakip bizim yanılgımızdan golü buldu ve bu yüzden mağlup olduk” biçiminde konuştu. Kadronun deplasman maçlarında beklentinin altında kalması hakkında da konuşan Bulut, “Bunun sebebini biz de araştırıyoruz. Kendi konutumuzda daha rahat oynuyoruz ancak deplasmanda baktığımızda üstün oynadığımız çok maç var lakin sonuca yansımıyor. Bugünkü maç da o biçimdeydi ancak durumları kıymetlendiremiyoruz, en büyük nedeni o” diyerek kelamlarını tamamladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Erol Bulut: Kolay bir kusurdan kaybettik için yorumda bulun

    Erol Bulut: Kolay bir kusurdan kaybettik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erol Bulut: Kolay bir kusurdan kaybettik için ilk yorumu yapabilirsin.