Eşinin mevti sonrası sıkıntı günler geçiren Ece Erken’den yeni paylaşım

Sunucu Ece Erken (43) ile uzun müddettir aşk yaşayan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haziran 2021’de sürpriz bir kararla nikâh masasına oturmuştu.

Ünlü çift hoş haberi, ‘Herkese selam. Biz evlendik. Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize, sonra dostlarımıza, sevenlere, yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” iletisiyle duyurmuştu.

EŞİNİ KAYBETTİ

Lakin yaklaşık üç hafta evvel avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu (42), İstanbul Bakırköy’de bir balık restoranında silahlı taarruza uğramış ve yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetmişti.

“ÖLDÜM DER DURUR TEKRAR YAŞARSIN”

Güçlü süreçte bol bol dua ettiğini belirten Ece Erken, dün akşam Instagram hesabından Mevlana Celaleddin Rumi’nin bir kelamını paylaştı.

Erken’in paylaşımında; “Allah der ki; kimi benden çok seversen onu senden alırım. Ve ekler; Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların kısımları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur. Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür. Düşman kalkar dostun olur. O denli garip bir dünya, olmaz dediğin ne varsa olur. Düşmem dersin düşersin. Şaşmam dersin şaşarsın. En garibi de budur ya; öldüm der durur yeniden de yaşarsın…” tabirleri yer aldı.

SON DANSLARINI YAYINLADI

Öte yandan ünlü isim, birkaç gün evvel de eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birbirine sarılarak dans ettiği imgeleri paylaşmıştı. Epey memnun oldukları anları takipçileriyle paylaşan Erken, rastgele bir not yazmamıştı.

“CANIM NASIL YANIYOR BİR BİLSEN”

Daha evvel de eşinin kendisine sarıldığı bir fotoğrafı paylaşan Erken, paylaşımına; “Çok özledim be aşkım çok! Ne çok sevmişim ben seni halbuki, canım nasıl yanıyor bir bilsen… Allah’ım yerini cennet eylesin, ışık içinde yat İnşallah. Dualarımdasın” notunu düşmüştü.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Eşinin mevti sonrası sıkıntı günler geçiren Ece Erken’den yeni paylaşım için yorumda bulun

    Eşinin mevti sonrası sıkıntı günler geçiren Ece Erken’den yeni paylaşım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eşinin mevti sonrası sıkıntı günler geçiren Ece Erken’den yeni paylaşım için ilk yorumu yapabilirsin.