Eski eşler Işık Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu’nun ‘tatil’ buluşması!

2015 yılında boşanan Parıltı Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu, karar katılaşmadan evliliklerine devam etme kararı alıp mahkemeye başvurmuştu. 2016’da kızları dünyaya gelen ikili, Mart 2021’de ikinci sefer yollarını ayırdı. Tek celsede boşanan çiftin duruşması beş dakika sürdü. Kızları Elisa Güzin’in velayeti, Işık Fettahoğlu’na verildi.

Eski eşi ile Haziran 2021’de Bodrum’da tatil yaparken görüntülenen ünlü oyuncu, “Bizi Levent ile birlikte çok göreceksiniz, kendisini çocuğumun babası. Biz çok düzgün iki arkadaşız, öteki bir durum yok” biçiminde konuşmuştu.

“İLİŞKİ YOK, ARKADAŞIM”

Levent Veziroğlu ise geçtiğimiz ay Arnavutköy’de esmer bir güzelle sohbet ederken objektiflere yansımıştı. Flaşların patlamasından rahatsız olan hanımefendi, 55 yaşındaki Veziroğlu’nun ardına saklanarak imaj vermek istememişti. Bir mühlet sonra yerden ayrılan ikiliden Veziroğlu, “Levent Beyefendi hanımefendi imaj vermemek için çok uğraş sarf etti. Yeni bir bağlantıya mi başladınız? Yoksa arkadaşınız mı?” sorusuna, “İlişki yok. Hanımefendi arkadaşım” karşılığını vermişti.

“TATİL PLANIMIZI KONUŞUYORDUK”

Nur Fettahoğlu, eski eşi Levent Veziroğlu ile evvelki gün Etiler’de bir yerde buluştu. Baş başa sohbet eden ikiliden Fettahoğlu, görüntülendiğini fark edince panikledi. Çantasından gözlüklerini çıkartıp, takmaya çalışan oyuncunun gözündeki morluk dikkat çekti.

Mekan çıkışı soruları yanıtlayan oyuncu, “Bu yılki tatil planımızın nasıl olacağını konuşuyorduk” dedi. “Kızınızla bir arada mi tatil yapacaksınız?” sorusuna, “Onlar yalnız yapacaklar, ben yanlarına birkaç gün gideceğim” karşılığını verdi.

“MEDENİ İNSAN AYRILIĞI BAŞARIR”

Fettahoğlu’nun “En yakın arkadaşım Levent. Bir defa kızımın babası, arkadaşım olmak zorunda aslında. Biz o denli makûs bir halde, düşmanlık ederek ayrılmadık yani” halindeki kelamları hatırlatılan Veziroğlu, “Doğru söylüyor. Uygar insan başarır yani. Bir kızımız var bizim. Hasebiyle hayat bizi bir yere getiriyor yani” sözlerini kullandı.

“BENİ HEYECANLANDIRAN BİR İŞ GELMEDİ”

Nur Fettahoğlu, kendisine gelen projelerini okuduğunu belirterek, “İçime sinen bir şey olmadı. Yaz bittikten sonra tahminen bir şeyler olur. Evvelki yıllardaki üzere beni heyecanlandıran bir iş gelmedi lakin umudumu kaybetmiyorum” dedi.

“DÜŞTÜM”

Son olarak güldürü cinsindeki ‘Benden Ne Olur’ sinemasında rol alan 41 yaşındaki başarılı oyuncu, gözündeki morluk hakkında ise “Düştüm” açıklamasını yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Eski eşler Işık Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu’nun ‘tatil’ buluşması! için yorumda bulun

    Eski eşler Işık Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu’nun ‘tatil’ buluşması! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski eşler Işık Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu’nun ‘tatil’ buluşması! için ilk yorumu yapabilirsin.