EURO 2020 finalinde olacakları 8 yıl önce bilmiş! İnanılmaz paylaşım…

Spor Arena Ayrıntı – Wembley’de oynanan EURO 2020 finalinde İtalya, İngiltere’yi penaltı atışları sonucunda devirerek 53 yıl sonra tarihindeki ikinci Avrupa Şampiyonluğunu ilan etti.

İngiltere’nin penaltı travmasının devam ettiği ve Gareth Southgate’in penaltıcı tercihlerinin damga vurduğu çabaya dair değişik bir paylaşım ortaya çıktı. Twitter’da Cameron isimli bir kullanıcının 8 yıl evvel yaptığı paylaşım, finalin dahi önüne geçti.

22 Şubat 2013 tarihinde bir tweet atan İngiliz taraftarın, “İngiltere, EURO 2020’yi penaltı atışlarıyla İtalya’ya kaybetti. Sonrasında hiçbir şey değişmedi” sözlerini kullandığı gün yüzüne çıktı.

Olağan mühleti ve uzatma devreleri 1-1 beraberlikle sona eren çabayı penaltı atışlarıyla İtalya’nın kazanmasının akabinde kelam konusu paylaşım, toplumsal medyada viral oldu. Binlerce kişi tarafından paylaşılan tweet, kısa müddette milyonlarca kişi tarafından görüntülendi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. EURO 2020 finalinde olacakları 8 yıl önce bilmiş! İnanılmaz paylaşım… için yorumda bulun

    EURO 2020 finalinde olacakları 8 yıl önce bilmiş! İnanılmaz paylaşım… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak EURO 2020 finalinde olacakları 8 yıl önce bilmiş! İnanılmaz paylaşım… için ilk yorumu yapabilirsin.