Farah Zeynep Abdullah’ın Bergen’le benzerliği gündem oldu

‘Bergen’ sineması, müzik söyleme gücü ve yaşadıklarıyla kamuya mal olmuş bir sanatçı olan Belgin Sarılmışer’in hayatını husus alıyor.

Yapımcılığını ve Yaratıcı Yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı, Direktörlüğünü Caner Alper ve Mehmet Binay’ın yaptığı Sinema, Danışman takımı ile de dikkat çekiyor.

Tuğrul Eryılmaz, Nida Karabol, Meral Özbek, Murat Özyaşar Yavuz Ekinci, Cemal Dindar ve Murat Meriç üzere her biri kendi alanında başarılı isimler takımda yer alıyor.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH PAYLAŞTI
Sinemada Bergen’i canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı fotoğraf görenleri şaşırttı. Bergen sinemasının yeni afişini paylaşan oyuncunun Bergen’le olan benzerliği olay oldu.

Farah Zeynep Abdullah’ın takipçileri “Bu benzerlik olağan değil, Bergen sandım, Bergen’e, Bergen’den daha çok benzemiş” üzere yorumlar yaparken sinemanın vizyona gireceği tarihi sabırsızlıkla beklediklerini belirttiler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Farah Zeynep Abdullah’ın Bergen’le benzerliği gündem oldu için yorumda bulun

    Farah Zeynep Abdullah’ın Bergen’le benzerliği gündem oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Farah Zeynep Abdullah’ın Bergen’le benzerliği gündem oldu için ilk yorumu yapabilirsin.