Farah Zeynep Abdullah’tan kıyafet tenkitlerine yanıt geldi!

1980’li yıllara damga vuran ‘Bergen’ın hayatını anlatan sinema için görkemli bir gala gerçekleştirildi. Birinci defa seyirci karşısına çıkan üretimin galasına; sanat, medya ve cemiyet dünyasından birçok ünlü ismin yanında Bergen’in ailesi de katıldı. En dikkat çeken isim ise Bergen’i canlandıran Farah Zeynep Abdullah oldu.

“BU NASIL TARZ?”
Yeşil bir kadro elbise tercih eden hoş oyuncu, kısa saçlarını örgü yaptırdı. Usulüyle çok konuşulan Farah Zeynep Abdullah, toplumsal medya yapılan “Hiç yakışmamış, kıyafetinde ütü bile yok”, “Bu nasıl tarz?”, “Kimse Farah Hanım’ı uyarmadı mı?” halindeki yorumlara yanıt verdi.

Yaklaşık 250 bin takipçisi bulunan Twitter hesabından açıklama yapan oyuncu, “Ne oldu ya hani herkesin kıyafetine kimse karışamıyordu” tabirlerini kullandı.

“KISACIK ÖMRÜNE ÇOK ŞEY SIĞDIRMIŞ”
Farah Zeynep Abdullah, başrolü Erdal Beşikçioğlu ile paylaştığı sinema hakkında, “Hepimiz çok heyecanlıyız, dört gözle bekliyorum. Umarım seversiniz, gerçekten gönlümüzü koyduk ortaya. Bergen’in yalnızca ‘Acıların Kadını’, ‘Arabeskin Kraliçesi’ olmadığını göstermek istedik. Caz kulübünden başlayıp apayrı bir müzikal seyahati olan Belgin Sarılmışer’in kıssasını anlatıyoruz aslında. Bergen olma öyküsünü, bir bayanın var oluşunu anlatıyoruz. Hayalleri olan, kısacık ömrüne çok şey sığdırmış bir bayanın hayatını anlattık. Umarız beğenirsiniz” sözlerini kullanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Farah Zeynep Abdullah’tan kıyafet tenkitlerine yanıt geldi! için yorumda bulun

    Farah Zeynep Abdullah’tan kıyafet tenkitlerine yanıt geldi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Farah Zeynep Abdullah’tan kıyafet tenkitlerine yanıt geldi! için ilk yorumu yapabilirsin.