Fatih Akyel: ‘Galatasaray yönetimi yanlış yaptı, kadroyu dağıttı! Fenerbahçe’de unutamadığım an…’

Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’da forma giyen eski ulusal futbolcu Fatih Akyel, Spor Arena’dan Uğur Yapıcı’nın sorularını yanıtladı. Galatasaray’a karşı bir ‘keşke’sinin olmadığını söyleyen Akyel, Fatih Terim’in çağırması halinde takımında çalışmak isteyeceğini tabir etti. 43 yaşındaki çalıştırıcının sorularımıza verdiği cevaplar şu biçimde;

Fatih Akyel ile yaptığımız röportajı izlemek için tıklayın!
Youtube kanalımıza abone olmayı, görüntüyü beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın…

3.Lig Küme 1’de yer alan Arnavutköy Belediyespor’un teknik yöneticisi oldunuz. Buradaki misyonunuzu ne olarak görüyorsunuz?
Daha evvel 2. Lig ekiplerinde çok misyon aldım, Arnavutköy Belediyespor’dan evvel ise 1. lig grubu Adanaspor’da kısa mühlet çalışmıştım. Bu sene Arnavutköy Belediyespor’da olmamın sebeplerinde birisi İstanbul’da olması. Liderimiz benimle konuştuğunda çok âlâ projelerinin olduğunu ve bu projelerle üste kadar grubu çıkartmak istediğini söyledi. Bu teklif bana cazip geldi ve anlaştık, inşallah gayelerimiz doğrultusunda ilerleriz.

Teknik yöneticilikte yaş kriterini önemsiyor musunuz?
Yaş kriterini ben önemsemiyorum birçok genç hoca çalışıyor, çok hoş bir şey. İnsan çalışır ve araştırırsa deneyim kriterini rahatlıkla kapatabilir.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fatih Akyel: ‘Galatasaray yönetimi yanlış yaptı, kadroyu dağıttı! Fenerbahçe’de unutamadığım an…’ için yorumda bulun

    Fatih Akyel: ‘Galatasaray yönetimi yanlış yaptı, kadroyu dağıttı! Fenerbahçe’de unutamadığım an…’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fatih Akyel: ‘Galatasaray yönetimi yanlış yaptı, kadroyu dağıttı! Fenerbahçe’de unutamadığım an…’ için ilk yorumu yapabilirsin.