Fatih Tekke: Evimizdeki maçı kazanarak 3 puanı ikram etmek istiyoruz

Fatih Tekke, grubunun Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri’ndeki idmanı öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Tekrar Denizlispor’a teknik adam olarak geldiği için memnun olduğunu anlatan Tekke, “Herkese ve topluluğa iyi olur. En son geldiğim devri hatırlıyorsanız çok güç bir süreçti. Bilhassa taraftar ve ekibin kenetlenmesiyle ligde kalmayı başarmıştık. Biz elimizden geldiği kadar buradayız. Çalışacağız, doğal ki kolay değil. Mevcut bulunduğumuz yerden evvel bir çıkmamız gerekiyor. Talihimiz var” diye konuştu.

Tekke, ligdeki her maçın sıkıntı olduğunu ve günün sonunda kentin istediği bu oyunu grubun oynayabileceğini işaret ederek kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Öncellikle bulunduğumuz durumdan çıkmamız lazım. Evvel olumsuz taraflarımızı olumluya çevirip, olumlu yanlarımızı da arttırmalıyız. Ankara Keçiörengücü’nü A’dan Z’ye düzgün tahlil ediyoruz. Evimizdeki maçı kazanarak 3 puanı ikram etmek istiyoruz.”

Tekke dışarıdan bakıldığında ekip takımının kaliteli olduğunu düşündüğünü tabir ederek, “Tabii oyuncuları oynatmak belirli bir müddet isteyen bir şey. Fakat ekipte şunu istiyorum. Biz bu kadar kolay goller yememeliyiz, kadroya hiç yakışmıyor. Aidiyet ve bu coşkuyu bu kente vermemiz gerekiyor. O istek ve coşku olup işi de disiplinli yapınca umuyorum sağlıklı bir halde insanların beklentilerine yanıt veririz” değerlendirmesine bulundu.

Kadronun orta saha oyuncusu Mustafa Çeçenoğlu ise “Hoca değişikliği ekipte ve oyunda değişimlere neden olacaktır. Bence yeterli sonuçlar olacaktır. Ankara Keçiörengücü maçı bizim çıkış maçımız olacaktır. İnşallah böylece yeni yerlere gelmeye çalışacağız” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fatih Tekke: Evimizdeki maçı kazanarak 3 puanı ikram etmek istiyoruz için yorumda bulun

    Fatih Tekke: Evimizdeki maçı kazanarak 3 puanı ikram etmek istiyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fatih Tekke: Evimizdeki maçı kazanarak 3 puanı ikram etmek istiyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.