Fazilet Baş, New York’a taşındı!

Daha evvel ‘Ayrılsak da Beraberiz’, ‘En Son Babalar Duyar’, ‘Papatyam’ üzere dizilerde rol alan ve bir müddettir Seksenler dizisinde uzunluk gösteren Fazilet Baş, 2016 yılında Selvet Su Deniz ile nikah masasına oturmuştu.

Çift, Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde kıyılan nikahın akabinde dostları için Rumeli Yıldız Hisar Tesisleri’nde cümbüş düzenlemişti. Cümbüşe Sarp Apak,​ Necmi Yapan,​ Mete Horozoğlu, Hasibe Eren​ üzere ünlü oyuncular da katılmıştı.

44 YAŞINDA BABA OLDU

Memnun birliktelikleri devam eden ünlü çiftten müjdeli haber gelmişti. 44 yaşındaki Fazilet Baş ile Selvet Su Deniz, kızları Vera’ya kavuşmuştu. Ünlü oyuncu en özel anlarını toplumsal medya hesabından paylaşmıştı.

 

Baba olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu, kızını kucağına aldığı görüntüye; “İlk müsabakamız.. Nazım’ın Vera’sı değil artık Erdem’in Vera’sı anılsın… Canım kızım… Bana babalığı nasip eden Allah’a şükürler olsun. Kızıma ve eşime çok teşekkür ederim bana bu duyguyu yaşattığınız için.. Hoş karım ve tatlı kızım, ikinizi de çok seviyorum” notunu düşmüştü.

“YENİ BİR MACERA BENİ BEKLİYOR”

Şimdilerde kızına kavuşmanın memnunluğunu yaşayan ünlü oyuncu, ABD’ye taşındı. Seyahat öncesi İstanbul Havalimanı’nda toplumsal medya hesabından bir açıklama yapan Baş, şu sözleri kullandı:

Yaklaşık iki saat sonra ABD’ye uçuyorum. Yeni bir hayat yeni bir macera beni bekliyor. Ailem geride kaldı kızım ve karım fakat süreksiz bir müddet için. Evvel benim gitmem gerekiyor, kızımın pasaportu yok daha çok küçük. İnşallah onları da Temmuz’da yanıma alacağım. ‘Türkiye bir oyuncu kaybetti, ABD bir aktör kazandı’ diyebiliriz. Nasıl gidiyorsun? diyen olursa ‘Green Card’ çıktı. Bundan sona ABD’de yaşayacağım.

“YANLIŞ ANLAŞILDI”

Bu paylaşım sonrası ” Türkiye’yi terk etti” biçiminde haberler yapılması üzerine ünlü oyuncu açıklama yaptı. Baş, paylaşımının yanlış anlaşıldığını belirterek ” Ülkeyi terk ettiğim yok, Green card çıkmışken kıymetlendirmek istedim ve New York’a taşınıyorum… ‘Oyuncu kaybetti, aktör kazandı’ geyiği ise büsbütün latife için” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fazilet Baş, New York’a taşındı! için yorumda bulun

    Fazilet Baş, New York’a taşındı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fazilet Baş, New York’a taşındı! için ilk yorumu yapabilirsin.