Fenerbahçe Beko, Zalgiris deplasmanında mağlup

Maça güzel başlayan ve Booker’ın basketiyle 4. dakikada 11-4 üstünlük yakalayan Fenerbahçe Beko, birinci çeyreği de 18-16 önde geçti.

Sarı-lacivertli grup, ikinci dönemin başında Webster’in basketine mahzur olamayınca Zalgiris Kaunas, 12. dakikada 20-18 öne geçti. Fenerbahçe Beko, Melih’in basketiyle 13. dakikada 22-22 beraberliği sağlasa da rakibinin sayılarına mani olamayınca soyunma odasına 9 sayı geride gitti: 38-29.

Maçın ikinci yarısına makûs savunma yaparak başlayan Fenerbahçe Beko, Strelnieks’in üç sayılık basketine mani olamayınca 21. dakikada 14 sayı (43-29) geriye düştü. Kalan kısımda hamlede daha tesirli olan sarı-lacivertli grup, Vesely’nin basketiyle 28. dakikada farkı 4 sayıya (56-52) indirdi. Zalgiris Kaunas, üçüncü dönemi da 64-59 önde geçti.

Fenerbahçe Beko son dönemde oyundan büsbütün düştü ve farkın açılmasına mahzur olamadı. Farkı 18 sayıya kadar çıkaran Zalgiris Kaunas, Fenerbahçe Beko’yu 86-75 mağlup etti.

Sarı-lacivertli ekip 8. kere mağlup olurken, Zalgiris Kaunas ise ikinci galibiyetini elde etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fenerbahçe Beko, Zalgiris deplasmanında mağlup için yorumda bulun

    Fenerbahçe Beko, Zalgiris deplasmanında mağlup için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe Beko, Zalgiris deplasmanında mağlup için ilk yorumu yapabilirsin.