Fenerbahçe Beko’da şampiyonluk coşkusu! Guduric: Daha fazla hak eden taraf bizdik

Final serisinin en kıymetli oyuncusu seçilen Jan Vesely yaptığı açıklamada, “Çok memnunum. Bu bizim kazanmak istediğimiz bir başarıydı. Kolay bir dönem olmadı. İki dönemdir şampiyon olan bir kadrosu, 3-0 ile geçmeyi natürel ki beklemiyorduk. Bugün çok âlâ bir oyun ortaya koyduk. 3’üncü maçın akabinde mental manada yeterli bir manzara çizdik” tabirlerini kullandı.

Vesely, “Bu Fenerbahçe formasıyla son maçın mıydı” sorusuna, “Bilmiyorum” karşılığını vererek kelamlarını noktaladı.

MARKO GUDURIC: DAHA FAZLA HAK EDEN TARAF BİZDİK
Fenerbahçe’nin Sırp oyuncusu Marko Guduric ise çok keyifli olduğunu tabir ederek, “Harika hissediyorum. Çok değerli bir muvaffakiyete imza attık. Bizim için kolay bir dönem değildi. Çok memnunum, gururluyum. Öteki ne söyleyebilirim, bilmiyorum. Seri boyunca çok agresiftik. Bu kupayı daha fazla hak eden taraf bizdik. Artık kutlama zamanı” diye konuştu.

NANDO DE COLO: FENERBAHÇE’DEKİ BİRİNCİ ŞAMPİYONLUĞUM, KUSURSUZ HİSSEDİYORUM
Sarı-lacivertli grubun Fransız oyuncusu Nando De Colo, yeterli bir dönem geçirdiklerini belirterek, “Bu benim Fenerbahçe’deki birinci şampiyonluğum. Olağanüstü hissediyorum. Bunu hak ettik. Bu ana kadar inişlerimiz ve çıkışlarımız oldu lakin güzel bir dönem geçirdik. 3’üncü maçın akabinde odaklanmaya devam ettik. 3-0 kazanmak aslında kolay değildi” formunda konuştu.

METECAN BİRSEN: TARAFTARIMIZA ARMAĞAN OLSUN
Çok keyifli olduklarını söyleyen Metecan Birsen de, “Çok gururluyuz. Taraftarımıza armağan olsun. Çok gayret ettik, harikulade savaştık ve kazandık. Micic ve Larkin, 3’üncü maçta inanılmaz performans gösterdiler. Bu maçta onları kilitlemek için çok çalıştık ve çok yeterli savunma yaptık. Kazandık” dedi.

ŞEHMUS HAZER: SONUNA KADAR HAK ETTİK
Kupayı sonuna kadar hak ettiklerinin altını çizen Şehmus Hazer ise, “Çok memnunuz kupayı kazandığımız için. Bence sonuna kadar hak ettik. Anadolu Efes çok âlâ bir grup. Bunun bilincindeydik final serisine gelmeden evvel. Bunu bilerek oynadık. Çaba ettik, hiçbir vakit vazgeçmedik. Bunun sonucunda şampiyon olduk. Bu kupa benim için birincinin başlangıcı olur inşallah. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Dönemin başından sonuna kadar birçok aksilik, şanssızlık yaşadık. Lakin şunu biliyorduk ekip olarak: Biz çok güzel bir ekibiz, çok düzgün oyunculara, çok âlâ arkadaşlara sahibiz. Bunun şuurunda final serisine geldik ve kazandık” sözlerini kullandı.

TARIK BİBEROVİC: DÖNEM BOYUNCA ÇOK ÇALIŞTIK
Tarık Biberovic ise uzun vakittir bu kupayı alamadıklarını lisana getirerek, “4 sene oldu. Bu yüzden çok memnunuz. Bu konuma gelebilmek için çok çalıştık. Dönem boyunca çok çalıştık, artık çok mutluyuz” yorumunu yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fenerbahçe Beko’da şampiyonluk coşkusu! Guduric: Daha fazla hak eden taraf bizdik için yorumda bulun

    Fenerbahçe Beko’da şampiyonluk coşkusu! Guduric: Daha fazla hak eden taraf bizdik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe Beko’da şampiyonluk coşkusu! Guduric: Daha fazla hak eden taraf bizdik için ilk yorumu yapabilirsin.