Fenerbahçe’de Ali Koç, Jorge Jesus için Portekiz’e gidiyor! Mukavele ayrıntıları netleşmeye başladı

CELAL UMUT EREN – SKORER ÖZEL

Fenerbahçe Kulübü’nde Vitor Pereira’yla yolların ayrılmasının akabinde başlayan teknik yönetici arayışı İsmail Kartal’ın gelmesiyle birlikte gelecek döneme çevrildi. Sarı-lacivertliler deneyimli teknik adamla bu süreçte galibiyet serisi yakaladı. Fenerbahçe’de dönem sonuna kısa bir mühlet kala Lider Ali Koç ve kurmayları, İsmail Kartal’la dönem sonunun akabinde vedalaşıp misyona dünyaca ünlü bir teknik adamı getirmeyi planlıyor.

JORGE JESUS’TA SONA HAKİKAT

Sarı-lacivertlilerde Lider Ali Koç uzun müddet Joachim Löw’le görüştü. Gerek Alman teknik yönetici gerekse de Fenerbahçe’nin talepleri nedeniyle muahede bir türlü imzalanamadı. Fenerbahçe’de ibre yaklaşık bir ay evvel Jorge Jesus’a çevrildi.

ALİ KOÇ, PORTEKİZ’DE BULUŞTU

Fenerbahçe’nin bir numaralı ismi Ali Koç, Nisan ayının sonunda Jorge Jesus’la bir ortaya geldi. Dev dorukta Portekiz Cumhurbaşkanı da yer aldı. Ali Koç ve Jorge Jesus ortasındaki görüşmenin fotoğrafına Milliyet ulaşmıştı. Sarı-lacivertlilerde Jorge Jesus konusunda flaş bir son dakika gelişmesi yaşandı.

ALİ KOÇ İKİNCİ SEFER GÖRÜŞECEK

Fenerbahçe’de teknik yönetici konusu artık netlik kazanıyor. Herkesin merakla beklediği Jorge Jesus konusunda sıcak saatler yaşanıyor. Lider Ali Koç bugün itibariyle yeni Portekiz seferini yapıyor. Brezilya’dan Portekiz’e dönen Jesus da Fenerbahçe’yi bekliyor.

2 YILLIK MUKAVELEYE F.BAHÇE DE SICAK

Lider Ali Koç ile Jesus’un Lizbon’da görüşmeler yapacağı ve artık mutabakat konusunda adımlar atacakları kaydedildi. 67 yaşındaki çalıştırıcının 2 yıllık kontrat konusunda ısrarcı olduğu ve bu hususta Fenerbahçe’nin de ölçülü yaklaştığı tabir edildi.

MAAŞ BÜTÇESİ DE AŞİKÂR OLDU

6 yardımcısıyla bir arada vazifeye gelecek olan Portekizli teknik yöneticinin 7-8 milyon euro ortası bir maaş bütçesine de ‘tamam’ demeye çok sıcak olduğu belirtildi.

Jorge Jesus ile Lider Ali Koç ortasındaki görüşmenin artık transferi bitirmeye yönelik olacağı, işin resmiyet kazanmasının an problemi olduğu kaydedildi.

Jorge Jesus ve grubunun dün oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe maçını da Lizbon’da izlediği vurgulandı. Bilhassa Jesus’un yardımcısı Joao de Deus’un hazırladığı ayrıntılı ve olumlu raporun ikna konusunda yardımcı olduğu belirtildi.

Real Madrid: Destansı bir gayretle finale!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fenerbahçe’de Ali Koç, Jorge Jesus için Portekiz’e gidiyor! Mukavele ayrıntıları netleşmeye başladı için yorumda bulun

    Fenerbahçe’de Ali Koç, Jorge Jesus için Portekiz’e gidiyor! Mukavele ayrıntıları netleşmeye başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe’de Ali Koç, Jorge Jesus için Portekiz’e gidiyor! Mukavele ayrıntıları netleşmeye başladı için ilk yorumu yapabilirsin.