Fenerbahçe’de hesaplar şaştı

SENAD OK

Fenerbahçe’de transfersiz geçen devre ortası, tüm hesapları şaşırttı. Teknik yönetici İsmail Kartal, devre ortası iki bölgeye transfer istemişti. Kartal, sol bekte yalnızca Novak’ın olması sebebiyle bu bölgeye kesinlikle bir transferin koşul olduğunu söz etti. Kartal ayrıyeten 3 kulvarda olacaklarını da düşünerek forvet desteği de istemişti. Hatta Serdar Dursun ve Berisha’dan daha yeterli bir golcü olması planlandı.

Sol bek transferinde de Konan’a imza attırma noktasına gelinse de, menajerinin istediği yüksek imza parası buna mani oldu. Golcü için de yapılan teşebbüsler sonuçsuz kaldı. Bu destekler olmadığı üzere sarı-lacivertliler bu bölgedeki mevcut isimleri de kaybetti. Evvel sol bekte Novak sakatlandı, akabinde forvette Serdar Dursun’un elmacık kemiği kırıldı.

Serdar’ın Slavia Prag maçına yetişeceği söylense de, maskeyle alana çıkacak olması ve hava toplarında yüzde 100 randıman sağlamayacağı niyeti bile sarı-lacivertlileri huzursuz etti.

Berisha formsuz

Novak’ın sakatlığı devam ederken, Serdar Dursun sakatlığı da performansını etkileyebilecek. İsmail Kartal sol bekteki sorunu Ferdi Kadıoğlu ile çözüyor. Aslında Ferdi’yi hamlede kanatlarda düşünen Kartal, bu planını şimdilik askıya aldı.Deneyimli çalıştırıcı, Serdar Dursun’un yetişeceği söylense de, ileri uçta formsuz olan Berisha’yı öncelik olarak düşünüyor. Forvete Valencia’nın çekilmesi durumunda ise kanatlar zayıflaması da farklı bir handikap olarak görülüyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fenerbahçe’de hesaplar şaştı için yorumda bulun

    Fenerbahçe’de hesaplar şaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe’de hesaplar şaştı için ilk yorumu yapabilirsin.