Fenerbahçe’de İsmail Kartal’dan galibiyet yorumu! ‘Kazanmak önemliydi, zamana ihtiyacımız var’

Süper Lig’in 22. haftasında Altay’ı deplasmanda 2-1 mağlup eden Fenerbahçe’de teknik direktör İsmail Kartal, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

İşte İsmail Kartal’ın sözleri;

Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayarak buraya geldiler. Geriye düşmemize rağmen oyuncularıma destek verdiler. Onların vermiş olduğu bu destekle de geriye düşmemize rağmen kazanmayı bildik.

EKSİKLERİMİZ VAR

Daha farklı da kazanabilirdik, ikinci yarı çok net pozisyonlarımız vardı. Kopuk kopuk oynadık, daha eksiklerimiz var. Hasta ve sakat oyuncularımız geri dönseler de daha tam değiller. Bunların tam olması için biraz daha zamana ihtiyacımız var

ÇOK NET ÇALIŞIYORUZ

İki haftadır duran toptan gol atıyoruz. Çok net çalışıyoruz. Oyuncularım da buna iyi cevap verdiler

KAZANMAK ÖNEMLİYDİ

Biraz daha düzenli oynamaya ve topun hızını artırmaya ihtiyacımız var. Bugünden yarına hemen bunları başaramayız. Çalışmak ve zamanla alakalı bir şey. Kazanmak çok önemliydi, 3 puanı aldığımız için çok mutluyum.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fenerbahçe’de İsmail Kartal’dan galibiyet yorumu! ‘Kazanmak önemliydi, zamana ihtiyacımız var’ için yorumda bulun

    Fenerbahçe’de İsmail Kartal’dan galibiyet yorumu! ‘Kazanmak önemliydi, zamana ihtiyacımız var’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe’de İsmail Kartal’dan galibiyet yorumu! ‘Kazanmak önemliydi, zamana ihtiyacımız var’ için ilk yorumu yapabilirsin.