Fenerbahçe’de Serdar Aziz meçhullüğü

Fenerbahçe’de dönem sonunda birçok futbolcunun kontratı sona erecek. Bu isimler ortasında en çok dikkat çekenlerden birisi Serdar Aziz…

2018-19 döneminin devre ortasında Galatasaray’la yollarını ayırdıktan sonra Kadıköy’ün yolunu tutan deneyimli futbolcunun geleceği belirsizliğini koruyor. Bu dönem hem Vitor Pereira hem Zeki Göle hem de İsmail Kartal periyodunda istediği forma talihini bulamayan Serdar Aziz ligde yalnızca 13 maçta oynayabildi.

Takvim’in haberine nazaran; Yalnızca Kim Min Jae yahut Attila Szalai’nin yokluğunda misyon yapabilen 31 yaşındaki futbolcu buna karşın transferin gözdesi olmaya aday!.. Bunun sebebi ise yeni dönemde uygulamaya konulacak olan yeni yabancı kuralı. Yeni dönemde birinci 11’lerinde azamî 7 yabancıya forma verebilecek olan 4 büyüklerin yerli futbolcu muhtaçlığı büyük ihtimalle Serdar Yüce’ye yarayacak.

Fenerbahçe idaresi, performansından çok şad olmasa da kaliteli yerli gereksiniminden ötürü Serdar Yüce’yle yeni mukavele yapmayı hedefliyor.Tecrübeli stoperin ismi bir müddettir eski kulübü Galatasaray ile anılırken, Beşiktaş’ın da Serdar Muhterem’i transfer etmek için atılım yapacağı belirtiliyor.

Savlara nazaran, yerli stoper rotasyonunda eza yaşayan Trabzonspor da 31 yaşındaki futbolcunun transferi için devreye girebilir. Serdar Muhterem’in birinci tercihinin Fenerbahçe’de kalmak olduğu lakin istediği teklifi alamaması halinde farklı seçenekleri de değerlendirmeye alacağı tabir ediliyor.

 

 

 

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fenerbahçe’de Serdar Aziz meçhullüğü için yorumda bulun

    Fenerbahçe’de Serdar Aziz meçhullüğü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe’de Serdar Aziz meçhullüğü için ilk yorumu yapabilirsin.