Fenomen Mia’yı Seda Sayan’ın ikizi sandılar! ‘Kardeşlerimi bulun bana’

Toplumsal medya fenomeni Mia’nın Seda Seyan ile benzerliği gündem oldu. Mia’nın fotoğrafını görenler, “Seda Sayan imaj değiştirdi sandım”, “Zaten Seda Sayan değil mi?”, “Herkes Seda Sayan oldu” üzere yorumlarda bulundu.

ŞAŞIRTAN BENZERLİK

59 yaşındaki Seda Sayan’a neredeyse ikizi kadar benzeyen toplumsal medya fenomeni Mia’nın fotoğrafı tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’da paylaşıldı.

“KIZMIYORUM”

Şaşırtan benzerliğe Seda Sayan’dan karşılık gecikmedi. ‘2. Sayfa’ programın sunucularına bir görüntü gönderen 59 yaşındaki ünlü müzikçi, şu tabirleri kullandı:

“Sosyal medya artık o kadar çok benzerlerim oldu ki ‘baktığımda ben bu fotoğrafı ne vakit çektirdim’ diyorum. Sonra bir bakıyorum ki ben değilim! Olsun, kızmıyorum. Bütün kardeşlerimi bulun bana! Bunlar benim kardeşlerim…”

BERKSAN’I DA SEDA’YA BENZETTİLER

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Fransız askısı usulüyle yüzünü gerdiren müzikçi Berksan da Seda Sayan’a benzetilmişti. Güzel müzikçi, mevzuyla ilgili; ‘herhalde yüreğimi benzettiler’ demişti.

ESTETİK YAPTIRDIĞINI GİZLEMİYOR

Estetik operasyonlarıyla sık sık gündeme gelen Seda Sayan yaptırdığı süreçleri saklamıyor. Toplumsal medya hesabından her ayrıntıyı paylaşan ünlü isim, ‘estetiğe karşı değilim’ tabirlerini kullanıyor.

Geçtiğimiz aylarda Fransız askısı yoluyla yüzünü gerdiren Sayan burun ile dudak ortasındaki arayı kısalttırmak için de “dudak liftingi” yaptırmıştı. Elmacık kemikleri barizleşen ve çenesini sivrileştirmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Fenomen Mia’yı Seda Sayan’ın ikizi sandılar! ‘Kardeşlerimi bulun bana’ için yorumda bulun

    Fenomen Mia’yı Seda Sayan’ın ikizi sandılar! ‘Kardeşlerimi bulun bana’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenomen Mia’yı Seda Sayan’ın ikizi sandılar! ‘Kardeşlerimi bulun bana’ için ilk yorumu yapabilirsin.